elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo w leasingu?

Już za 1 730 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 109 360 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Cargo

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Mały samochód dostawczy powinien oferować rozwiązania ułatwiające codzienną pracę, czyli zapewniać świetną organizację przestrzeni, oferować funkcjonalne rozwiązania, cechować się wzorową ergonomicznością, a także zapewniać kierowcy możliwie duże wsparcie podczas jazdy. Właśnie taki jest nowy Volkswagen Caddy cargo. Dzięki przemyślanemu projektowi kabiny z licznymi schowkami, zawsze możesz mieć pod ręką wszystko to, co jest potrzebne w codziennej pracy. Do tego, dzięki fotelom ergoComfort zawsze możesz liczyć na chwilę odprężenia, bez względu na to, czy jesteś właśnie w podróży, czy stoisz na parkingu i planujesz pracę.

Volkswagen Caddy cargo ma również wiele do zaoferowania pod względem przewożenia załadunków. Łącznie możesz przewieźć w nim 772 kilogramów bagaży, w tym nawet do 100 kg na dachu. Doskonały dostęp do wnętrza przestrzeni bagażowej oferują zarówno wytrzymałe i szerokie drzwi skrzydłowe w tylnej części auta, jak też wygodne drzwi przesuwne. Wszelkie przewożony przedmioty możesz odpowiednio zabezpieczyć, co ułatwiają np. składane pierścienie mocujące, jak też zoptymalizowane krzywe przegrody w ładowni. Dla ułatwienia codziennej pracy, przestrzeń bagażowa jest również odpowiednio doświetlona, a w zależności od rodzaju przewożonych załadunków, możesz zdecydować się na różne rodzaje podłogi. W takich warunkach praca staje się znacznie łatwiejsza.

Volkswagen Caddy cargo świetnie sprawdza się nie tylko jako mały samochód dostawczy, ale także po prostu jako auto zarówno do pokonywania krótkich odcinków w typowej jeździe miejskiej, jak też w dłuższych trasach. Wygodę użytkowania w każdych warunkach zapewniają m.in. dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG czy nowoczesne, wydajne silniki z rodziny TSI i TDI.

Jest jeszcze jeden element, którym powinien wyróżniać się mały samochód dostawczy dla firm – finansowanie. Na tym polu Volkswagen Caddy cargo również jest bezkonkurencyjny. Teraz możesz go mieć w ofercie leasing JAK ABONAMENT, czyli elastycznym finansowaniu z niską miesięczną ratą, gdzie nawet bez konieczności wnoszenia opłaty wstępnej, możesz wyjechać nowym samochodem z salonu. Do tego w czasie trwania umowy płacisz niskie miesięczne raty, a na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję, czy chcesz wykupić samochód, czy zwrócić go do salonu, by wziąć nowy w nowym finansowaniu. Leasing JAK ABONAMENT to rozwiązanie, które możesz dopasować do swoich potrzeb.

Dobrym sposobem na regularną wymianę auta na nowe jest również NAJEM. To także duże udogodnienie pod względem oszczędności czasu, gdyż w ramach stałej miesięcznej opłaty masz wliczone już np. ubezpieczenie, pakiety serwisowe czy wsparcie w razie wystąpienia ewentualnych szkód. Co więcej, NAJEM dostępny jest zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Klienci indywidualni, którzy szukają maksymalnie elastycznego finansowania mogą zdecydować się także na kredyt JAK ABONAMENT, dostępny na podobnych zasadach, co leasing JAK ABONAMENT. Poznaj różnorodne możliwości finansowania od VW FS i dobierz najlepiej pasujące do Twoich oczekiwań.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.