elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Grand California w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Grand California w leasingu?

Już za 3 541 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 288 990 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Grand California

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Grand California to w zasadzie mały mobilny dom na kółkach. Znajdziesz tutaj wszystko, czego potrzebujesz np. podczas wymarzonego urlopu, spędzanego na odkrywaniu nowych miejsc. Dzięki niezależności, jaką daje Ci Volkswagen Grand California, teraz możesz odkryć jeszcze więcej, zjeżdżając z utartych szlaków.

Lista udogodnień, jaką zapewnia Volkswagen Grand California jest niezwykle długa. W tym camperze z powodzeniem przyrządzisz smaczny posiłek, weźmiesz prysznic, czy wyśpisz się w komfortowych warunkach. Samochód wyposażony jest m.in. w 110-litrowy zbiornik na świeżą wodę i 90-litrowy zbiornik na brudną wodę, co sprawia, że w razie potrzeby (i takiej możliwości), możesz zatrzymać się na noc nawet z dala od kempingu. Auto posiada też jadalnię z możliwością zajęcia wygodnego miejsca przy stoliku, a także wysuwaną markizę, stół kempingowy i składane krzesła, które pozwalają np. wypić poranną kawę na łonie natury. Co więcej, dzięki wyposażeniu w instalację fotowoltaiczną. Volkswagen Grand California jest przez jeszcze dłuższy czas samowystarczalny.

Tak, jak cechy samochodu sprawiają, że możesz odkrywać nowe miejsca, tak bogata oferta finansowania może pozwolić Ci odkryć, jak bardzo na wyciągnięcie ręki jest dla Ciebie Volkswagen Grand California. Wszystko dlatego, że w finansowaniu leasing JAK ABONAMENT nie musisz spłacać całkowitej wartości pojazdu, a jedynie jej prognozowany spadek w czasie trwania umowy, co sprawia, że miesięczna rata leasingowa jest na znacznie niższym poziomie niż w tradycyjnym finansowaniu. Ponadto na wysokość raty możesz wpłynąć także poprzez odpowiednią regulację parametrów umowy, takich jak wysokość opłaty początkowej, czas trwania umowy czy roczny limit kilometrów. Na zakończenie okresu finansowania podejmujesz zaś decyzję o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości samochodu, by wykupić go na własność, czy zwrócić do salonu.

Leasing to tylko jedna z opcji finansowania, którą znajdziesz w ramach ofert Volkswagen Financial Services. Dla klientów indywidualnych dostępny jest kredyt z niską ratą w formule podobnej do tej, jak w leasingu JAK ABONAMENT. Ponadto klienci indywidualni, jak również firmowi, mogą zdecydować się na NAJEM, w ramach którego po prostu korzystasz z auta przez określony czas. NAJEM to dobry sposób na to, by po prostu cieszyć się swobodą i komfortem, jakie daje to finansowanie i po zakończeniu umowy móc wziąć nowy samochód w ramach nowej umowy.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.