elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle w leasingu?

Już za 2 557 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 176 490 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caravelle

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Caravelle to wzór idealnego shuttle busa. Jest niezwykle komfortowy, zaprojektowany z dbałością o detale i wyjątkowo funkcjonalny. W zależności od potrzeb Volkswagen Caravelle może mieć różne oblicza – auta o charakterze biznesowym, rodzinnego minibusa czy nawet samochodu, który w razie potrzeby poradzi sobie w roli małego auta dostawczego. Auto posiada modułowy system mocowania foteli z 3-miejscową składaną kanapą, co w razie potrzeby umożliwia wygospodarowanie przestrzeni na większe bagaże. Jednocześnie Volkswagen Caravelle występuje w 2 wariantach rozstawu osi, co także wpływa na przestrzeń, którą możesz zagospodarowywać.

Mając na uwadze nowego Volkswagena Caravelle, należy również dostrzec bogate wyposażenie i mnogość rozwiązań, które sprawiają, że każda podróż staje się prawdziwą przyjemnością. Kierowcę wspomagają m.in. asystent utrzymania pasa ruchu, asystent parkowania, czy manewrowania z przyczepą. Za optymalne warunki we wnętrzu pojazdu niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz odpowiadają nowoczesne systemu klimatyzacji i ogrzewania. Do tego system infotainment z jednej strony bardzo rozbudowany, z drugiej przyjazny użytkownikowi.

Przyjazne użytkownikowi i jego portfelowi są także możliwości finansowania Volkswagena Caravelle zarówno w ofercie dla firm jak i klientów indywidualnych. Na szczególną uwagę zasługuje leasing JAK ABONAMENT, w którym możesz jeździć nowym samochodem bez konieczności angażowania dużych środków. Po pierwsze, oferta dostępna jest już nawet z zerowym wkładem początkowym. Po drugie, w czasie trwania umowy spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości pojazdu, dzięki czemu raty masz niższe niż w klasycznym finansowaniu. Po trzecie, możesz tak dopasować parametry umowy (wysokość opłaty początkowej, czas trwania finansowania, roczny limit kilometrów), by jak najlepiej dopasować ją do swoich oczekiwań. Do tego wszystkiego warto dodać elastyczne możliwości zakończenia umowy, jakie oferuje leasing JAK ABONAMENT, czyli zwrot pojazdu lub jego wykup po spłaceniu pozostałej wartości. Podobny rodzaj finansowania, ale dla klientów indywidualnych stanowi kredyt JAK ABONAMENT.

Kolejną możliwość finansowania stanowi NAJEM czyli wynajem długoterminowy, w którym w miesięcznej opłacie zawierają się najważniejsze koszty związane z korzystaniem z pojazdu. NAJEM dostępny jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.