elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Kombi w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Kombi w leasingu?

Już za 2 432 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 166 920 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Kombi

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Samochód, który oferuje wszystko – to doskonałe określenie, które opisuje potencjał, jakim dysponuje Volkswagen Transporter Kombi. W tej wersji auto jest wzorem pojazdu wielozadaniowego, dostosowanego do różnorodnych potrzeb użytkowników. Chcesz przewieźć nawet do 9 osób? Potrzebujesz prostej rearanżacji przestrzeni i układu siedzeń? A może właśnie szykujesz większy transport, wymagający sporej przestrzeni ładunkowej? Wszystko to może Ci zaoferować nowy Volkswagen Transporter Kombi. A do tego dokłada jeszcze więcej!

Aby w każdych warunkach sprostać wszelkim zadaniom, wnętrze samochodu wykonano z wytrzymałych, odpornych na zabrudzenia materiałów. W zależności od potrzeb, auto może występować w wariancie przedłużonym, ze zwiększonym rozstawem osi. W części załadunkowej zamontowano praktyczne uchwyty, dzięki którym zabezpieczysz wszelkie przewożone przedmioty. I jak przystało na nowoczesny samochód wielozadaniowy, Volkswagen Transporter Kombi został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które wspierają kierowcę w bezpiecznym i spokojnym dotarciu do każdego celu.

Ponadto nowy Volkswagen Transporter Kombi jest dostępny w atrakcyjnym finansowaniu do Volkswagen Financial Services. Firmy mogą zdecydować się na ofertę z niską miesięczną ratą, czyli leasing w formule JAK ABONAMENT. To rozwiązanie, w ramach którego spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości samochodu w trakcie leasingu, dzięki czemu raty są znacznie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu. Ponadto, masz również elastyczne zakończenie umowy, mogąc zwrócić auto do salonu lub spłacić pozostałą część wartości i wykupić je na własność. Leasing JAK ABONAMENT jest dostępny już nawet z zerową opłatą wstępną.

Inne rozwiązania finansowe oferowane przez VW FS obejmują NAJEM i kredyt. NAJEM to wynajem długoterminowy, w ramach którego w jednej miesięcznej opłacie masz uwzględnione takie elementy, jak ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, gwarancję mobilności. Oferta dostępna jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Z kolei kredyt to rozwiązanie skierowane do osób prywatnych, które poszukują finansowania z niską miesięczną ratą, na zasadach podobnych, jak w leasingu JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.