elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze. ID. Buzz Cargo

Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze
żółty Volkswagen ID. Buzz
Elastyczne finansowanie

Płacisz niskie miesięczne raty za model Volkswagen Samochody Dostawcze i dzięki temu możesz więcej inwestować w rozwój firmy. W miesięczną ratę leasingową masz już wliczony serwis, przeglądy oraz wsparcie w przypadku szkody. Korzystasz także z elastycznego zakończenia umowy – możesz auto spłacić lub wziąć kolejne w ramach nowego kontraktu.

spłacana część Volkswagen Samochody Dostawcze w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • W ratę masz wliczone przeglądy, pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami.
  • Na koniec umowy decydujesz, czy po upływie okresu użytkowania wykupujesz auto czy wybierasz nowe w ramach nowej umowy.
  • Możesz jeździć nowym samochodem nawet co 2 lata.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Przeglądy, pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami wliczone w ratę

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Volkswagen Golf GTI

Volkswageny w wersjach GTI w leasingu

Wersja GTI Volkswagena to jedna z najbardziej znanych sportowych wersji samochodów w historii motoryzacji. GTI to skrót od Grand Tourer Injection, a pierwszy model z tą nazwą – Volkswagen Golf GTI – został wprowadzony na rynek w 1976 roku. …

  • 2023-03-20

Hybrydy marki SEAT w finansowaniu

Hybrydy to samochody, które mają podwójne zasilanie: standardowe benzynowe oraz elektryczne. Są bardziej ekologiczne, a często mają nawet lepsze osiągi. Czy warto mieć takie samochody w firmie i czy są sposoby na proste ich sfinansowanie? O tym …

  • 2023-03-10
Audi A7 Sportback TFSI e

Hybrydy plug-in od Audi w finansowaniu

Hybryda plug-in to półelektryczny samochód, czyli taki, który ma silnik spalinowy, ale którego baterie możesz także podładować w domowym gniazdku. Marka Audi oferuje kilka modeli tego typu. Hybrydy plug-in od Audi to między innymi: A3 Sportback …

  • 2023-03-08
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Pojemny elektryczny ID BUZZ Cargo może zawitać w Twojej firmie już wkrótce dzięki rozwiązaniom finansowym, takim jak leasing JAK ABONAMENT które pozwalają na spłacenie auta za pomocą atrakcyjnych rat, konkurencyjnych dla rat finansowania KLASYCZNEGO. Jest to spowodowane tym, że nie spłacasz tu pełnej ceny swojego elektrycznego samochodu, a tylko prognozowany jej spadek w czasie umowy. Stąd niższa rata niż w opcjach KLASYCZNYCH. Inną z zalet jest także elastyczne zakończenie finansowania. Nie deklarujesz niczego na początku umowy, a dopiero pod jej koniec zgłaszasz chęć zwrócenia użytkowanego modelu ID BUZZ Cargo do dealera i wybranie nowego z salonu w ramach nowej umowy, a może wykupienie swojego ulubionego zeroemisyjnego samochodu. Leasing JAK ABONAMENT daje ci swobodę wyboru – i to po upływie czasu korzystania z auta, co daje możliwość podjęcia decyzji zgodnej ze swoją obecną sytuacją. Może nie potrzebujesz teraz samochodu, a może nie wyobrażasz sobie już powrotu do spalinowego auta?

Kolejną zaletą, jeśli chodzi o ten rodzaj finansowania, jest zerowa opłata wstępna. Aby obniżyć swoje raty, warto zastanowić się nad wpłatą choć części procentowej wartości samochodu. W kalkulatorze leasingu sprawdzisz, o co chodzi. Tam przy zmianie wartości parametrów, możesz manewrować ratą – do czasu podpisania umowy. To ważne, by dobrać odpowiednie miesięczne stałe raty, które będą optymalne dla firmowego budżetu. ID BUZZ Cargo na koniec umowy może być wymieniony na inne nowe auto w ramach nowej umowy, zwrócony do dealera lub wykupiony na stałe. To tylko Twoja decyzja i podejmujesz ją dopiero pod koniec umowy, co oznacza, że nie jesteś związany żadną deklaracją na początku. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa. Jeździsz swoim ulubionym samochodem przez kilka lat, a potem wybierasz dogodne zakończenie umowy. Oczywiście możesz zdecydować się na zmianę modelu na jeszcze bardziej nowoczesny i podpisać kolejną umowę leasingu JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.