elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Skrzyniowy w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Skrzyniowy w leasingu?

Już za 2 215 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 139 280 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Transporter Skrzyniowy

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ciężkie załadunki, niestandardowe gabaryty, transport w różnorodnych warunkach terenowych – to sytuacje wymagające nieszablonowych rozwiązań. I właśnie takim rozwiązaniem jest Volkswagen Transporter Skrzyniowy, który przychodzi z pomocą, kiedy trzeba wykonać zadania specjalne. Volkswagen Transporter Skrzyniowy zapewnia bezpieczeństwo przewozu różnorodnych załadunków dzięki stabilnym zamkom zabezpieczającym czy uchwytom mocującym i ładowności aż do 1254 kilogramów. Jazdę w zróżnicowanych warunkach terenowych ułatwia z kolei napęd na wszystkie koła, asystent ruszania pod górę, czy możliwość wjazdu na wzniesienie o nachyleniu 37°.

Volkswagen Transporter Skrzyniowy oferuje również możliwość dostosowania konfiguracji auta do potrzeb. Może występować w wersji 2-osobowej lub nawet 6-osobowej dzięki podwójnej kabinie i różnym wariantom skrzyni. Dzięki temu samochód stanowi odpowiedź na zróżnicowane potrzeby firm, bez względu na to, czy pracujesz indywidualnie czy w kilkuosobowym zespole.

Tym, co oprócz funkcjonalności wyróżnia auto na rynku są również szerokie możliwości w zakresie finansowania. Volkswagen Transporter Skrzyniowy dostępny jest np. z atrakcyjnym finansowaniem dla firm z niską ratą. Jest to leasing JAK ABONAMENT, czyli rozwiązanie, które pozwala w czasie trwania umowy spłacać tylko część wartości pojazdu (szacunkową utratę wartości), a dopiero na koniec kontraktu podjąć decyzję o ewentualnym wykupie auta na własność poprzez spłacenie pozostałej części lub zwrocie do salonu. Leasing JAK ABONAMENT pozwala również dobrać parametry umowy, takie jak czas jej trwania, wysokość opłaty początkowej czy roczny limit kilometrów, by jak najlepiej dopasować warunki finansowania do potrzeb firmy.

Atrakcyjną propozycję dla firm stanowi również NAJEM, czyli finansowanie, które pozwala oszczędzić czas i zapewnić przewidywalność kosztów. Wszystko dlatego, że takie elementy, jak ubezpieczenie, serwisowanie czy wsparcie w likwidacji ewentualnych szkód są wliczone w miesięczną opłatę. NAJEM dostępny jest nie tylko dla firm, ale także w ofercie dla klientów indywidualnych. Ponadto klienci indywidualni mogą wybrać kredyt w formule JAK ABONAMENT.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.