elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Osobowe w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Osobowe w leasingu?

Już za 1 725 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 114 290 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Osobowe

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Caddy osobowy to samochód, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. W najnowszej odsłonie jest jeszcze nowocześniejszy i wygodniejszy niż kiedykolwiek, zapewniając doskonałe warunki podróżowania zarówno z przodu jak i z tyłu. Volkswagen Caddy osobowy oferuje teraz m.in. bezpłatny pakiet podstawowy We Connect, a rozbudowany system Infotainment (Innovision Cockpit), sprawia, że podczas każdej podróży możesz odkrywać cyfrowy świat.

Volkswagen Caddy osobowy to także liczne systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa. Może być wyposażony m.in. w System monitorowania otoczenia - Front Assist z funkcją ochrony pieszych, asystenta zmiany pasa ruchu - Side Assist czy zapewniające świetną widoczność opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł. Komfort codziennego użytkowania zwiększają m.in. system Keyless Advanced z blokowaniem i uruchamianiem silnika czy elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne. A wszystko w pięknym, dopracowanym i nowoczesnym nadwoziu.

Jeżeli interesuje Cię Volkswagen Caddy osobowy w opcji w atrakcyjnym finansowaniem, z pomocą przychodzi Volkswagen Financial Services. Wśród dostępnych produktów znajdziesz m.in. leasing JAK ABONAMENT czyli finansowanie z niską miesięczną ratą, gdzie w czasie trwania umowy spłacasz tylko część wartości auta – jego prognozowany spadek wartości.

Jeśli zależy ci na komplementarności oferty jest dostępny również w ofercie NAJEM, czyli wynajem długoterminowy. W odróżnieniu od leasingu JAK ABONAMENT, w tym przypadku od początku jednak wiesz, że na koniec kontraktu będziesz zwracać auto do salonu. Dzięki temu NAJEM pozwala na regularną zamianę samochodu na nowszy model w ramach kolejnego finansowania, co doceni wielu przedsiębiorców. Z kolei jeśli interesuje Cię Volkswagen Caddy osobowy w ofercie dla klienta indywidualnego, możesz również zdecydować się na NAJEM lub wybrać kredyt, dostępny także w wersji JAK ABONAMENT, czyli z niską miesięczną ratą i elastycznym zakończeniem umowy.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.