elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Multivan w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Multivan w leasingu?

Już za 2 697 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 196 230 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Nowy Multivan

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Multivan to wielozadaniowy samochód, który świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz dużej przestrzeni. I to zarówno, kiedy chcesz korzystać z niego jako auta rodzinnego, lub dla wielu podróżnych, jak też wtedy, kiedy potrzebujesz przewieźć więcej bagaży, a to m.in. za sprawą lżejszych i łatwo wyjmowanych tylnych siedzeń. W razie potrzeby, możesz je też tak skonfigurować, że wnętrze samochodu stanie się np. przestrzenią do małego spotkania firmowego, gdzie wszyscy uczestnicy mogą być zwróceni twarzami do siebie, siedząc w komfortowych fotelach i przy rozkładanych stolikach.

Nowy Volkswagem Multivan to także jeszcze bardziej udoskonalony design (co znalazło odzwierciedlenie w prestiżowej nagrodzie „Red Dot Award: Best of the Best” w kategorii „Product Design”, gdzie zachwyt jurorów wzbudziło m.in. wnętrze). Ponadto auto jest wyposażone w szereg innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które sprawiają, że każda podróż upływa w przyjemnej atmosferze – tak dla kierowcy jak i dla pasażerów.

Tym, co sprawia, że Volkswagen Multivan stanowi szczególnie atrakcyjną propozycję dla osób poszukujących tak wszechstronnego auta, są także możliwości finansowania. W ofercie leasing JAK ABONAMENT możesz jeździć nowym samochodem z niską miesięczną ratą, nie przejmując się całkowitym kosztem samochodu – spłacasz tylko szacowany spadek wartości pojazdu w trakcie finansowania. Dodatkowo leasing JAK ABONAMENT pozwala Ci zwrócić auto na koniec umowy, bez obowiązku jego wykupu, a to świetny sposób na to, by zawsze jeździć nowym samochodem w ramach kolejnego finansowania.

Możliwość jazdy nowym autem oferuje również NAJEM, czyli wynajem długoterminowy, w którym miesięczne opłaty pokrywają najważniejsze koszty związane z użytkowaniem auta, jak np. ubezpieczenie, serwisowanie, assistancce, itp. NAJEM dostępny jest zarówno w ofercie dla firm, jak też dla klientów indywidualnych. Klienci indywidualni mogą również zdecydować się na kredyt w formule JAK ABONAMENT, który pozwala z jednej strony cieszyć się niską ratą, a z drugiej umożliwia wykup auta na własność na zakończenie umowy.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.