elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz w leasingu?

Już za 2 829 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 229 760 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze ID. Buzz

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen ID. Buzz to nowoczesne wcielenie motoryzacyjnego stylu retro. Samochód swoim designem nawiązuje m.in. do kultowego Bulika, co sprawia, że przyciąga wiele zaciekawionych spojrzeń. W praktyce jest jednak przedstawicielem zupełnie innej epoki motoryzacyjnej. Volkswagen ID. Buzz to w 100% elektryczne auto, które umożliwia pokonywanie dystansów na 1 ładowaniu nawet ponad 400 kilometrów.

Auto jest na wskroś nowoczesne również pod względem projektu wnętrza i zastosowanych w nim rozwiązań technologicznych. Volkswagen ID. Buzz ma m.in. na stałe zintegrowaną kartę SIM, dzięki której ma stałe połączenie z internetem. Auto wyposażone jest w liczne systemy asystujące i np. opcjonalne oświetlenie LED Matrix. Ponadto Volkswagen ID. Buzz może teraz być skonfigurowany w wersji wydłużonej, ze zwiększonym rozstawem osi, co sprawia, że w środku zmieści się teraz nawet 6 lub 7 osób, a tym samym auto staje się bardzo interesującą propozycją dla większych rodzin lub firm, w których jest potrzeba, by kilkuosobowy zespół mógł wspólnie gdzieś pojechać.

Jeżeli szukasz sposobu finansowania na Volkswagena ID. Buzz, możesz teraz wybrać leasing JAK ABONAMENT, czyli ofertę z niską miesięczną ratą, w ramach której nie musisz przeznaczać dużych środków finansowych, na jazdę nowym autem. Wszystko dlatego, że leasing JAK ABONAMENT dostępny jest nawet z zerową opłatą początkową, a do tego jest to finansowanie z niską miesięczną ratą, gdyż w czasie trwania umowy spłacasz jedynie szacowany spadek wartości pojazdu. Masz również elastyczne zakończenie umowy i samodzielnie decydujesz, czy chcesz wykupić auto czy zwrócić je do salonu i np. wziąć nowe w ramach nowego finansowania.

Innym dogodnym sposobem na częstą wymianę samochodu na nowy jest NAJEM. To finansowanie dostępne m.in. dla firm, w ramach którego w miesięcznej opłacie uwzględnione są np. assistance, pakiet serwisowy, ubezpieczenie, ewentualna likwidacja szkód itp. NAJEM, ale również kredyt JAK ABONAMENT jest także dostępny w ofercie dla klientów indywidualnych.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.