elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze. ID. Buzz

Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze
żółty Volkswagen ID. Buzz
Elastyczne finansowanie

Płacisz niskie miesięczne raty za model Volkswagen Samochody Dostawcze i dzięki temu możesz więcej inwestować w rozwój firmy. W miesięczną ratę leasingową masz już wliczony serwis, przeglądy oraz wsparcie w przypadku szkody. Korzystasz także z elastycznego zakończenia umowy – możesz auto spłacić lub wziąć kolejne w ramach nowego kontraktu.

spłacana część Volkswagen Samochody Dostawcze w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości auta w czasie trwania umowy.
  • W ratę masz wliczone przeglądy, pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami.
  • Na koniec umowy decydujesz, czy po upływie okresu użytkowania wykupujesz auto czy wybierasz nowe w ramach nowej umowy.
  • Możesz jeździć nowym samochodem nawet co 2 lata.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Przeglądy, pakiet serwisowy i zarządzanie szkodami wliczone w ratę

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Volkswagen Golf GTI

Volkswageny w wersjach GTI w leasingu

Wersja GTI Volkswagena to jedna z najbardziej znanych sportowych wersji samochodów w historii motoryzacji. GTI to skrót od Grand Tourer Injection, a pierwszy model z tą nazwą – Volkswagen Golf GTI – został wprowadzony na rynek w 1976 roku. …

  • 2023-03-20

Hybrydy marki SEAT w finansowaniu

Hybrydy to samochody, które mają podwójne zasilanie: standardowe benzynowe oraz elektryczne. Są bardziej ekologiczne, a często mają nawet lepsze osiągi. Czy warto mieć takie samochody w firmie i czy są sposoby na proste ich sfinansowanie? O tym …

  • 2023-03-10
Audi A7 Sportback TFSI e

Hybrydy plug-in od Audi w finansowaniu

Hybryda plug-in to półelektryczny samochód, czyli taki, który ma silnik spalinowy, ale którego baterie możesz także podładować w domowym gniazdku. Marka Audi oferuje kilka modeli tego typu. Hybrydy plug-in od Audi to między innymi: A3 Sportback …

  • 2023-03-08
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Pojemne elektryczne auto nie musi wychodzić poza Twój firmowy budżet. Mamy sposoby, dzięki którym wpasujesz je idealnie i będziesz cieszyć się jazdą dostawczym elektrykiem, który nie tylko dobrze wygląda, ale także jest przyjazny dla środowiska. Design samochodu zachwyci niejednego kierowcę. Ale Volkswagen ID. BUZZ ma także szereg innych zalet, począwszy od pojemności i funkcjonalności, które przydadzą się w biznesie, aż po nowoczesne technologie, dzięki którym jazda tym modelem będzie łatwa i przyjemna. Jego cena zwraca się, gdyż użytkowanie jest tańsze niż korzystanie z samochodu tankowanego tradycyjnym paliwem. Poza tym oszczędzasz na parkowaniu w strefach miejskich, które masz za darmo. Oszczędzać także czas, ponieważ możesz jeździć buspasami przygotowanymi do jazdy dla pojazdów uprzywilejowanych – teraz Twój Volkswagen ID. BUZZ jest jednym z nich, a Ty nie musisz czekać w korkach. Poza tym możesz pozyskać dostawcze auto do firmy dzięki propozycji leasingu JAK ABONAMENT dla aut elektrycznych. Typowe są dla niego niskie raty, ponieważ nie spłacasz w nich całej wartości auta. Przy zawieraniu umowy obliczana jest wartość samochodu na koniec umowy – i to ona rozkładana jest na raty. Co ważne, aby jeździć elektrycznym modelem Volkswagen ID. BUZZ nie musisz mieć nawet gotówki na opłatę wstępną. Jeśli chcesz jednak wpłacić jakiś procenta wartości auta (maksymalnie 25%), Twoja rata miesięczna stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Na koniec umowy możesz zostawić użytkowany przez siebie dotychczas pojazd u dealera. Niemal od razu możesz go też wymienić na nowsze technologicznie auto w ramach nowej umowy, które będziesz użytkować kolejne 3 lub 4 lata. To dobra okazja, by częściej wymieniać samochody, co czasem w firmie jest niezbędne. Nie trzeba natomiast zajmować się odsprzedażą poprzedniego modelu – tym zajmiemy się za Ciebie.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.