bok Audi RS e-tron GT

Audi A4 allroad quattro w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A4 allroad quattro w leasingu?

Już za 1 940 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 180 813 zł netto.

Audi A4 allroad quattro
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Funkcjonalny samochód, któremu niestraszna jest żadna droga? Takie właśnie jest Audi A4 Allroad Quattro. Dzięki dopracowanemu napędowi na wszystkie koła, pojemnemu bagażnikowi, mocnym jednostkom napędowym i off-roadowemu zawieszeniu, tym autem poradzisz sobie w każdych warunkach.

Sylwetka Audi A4 allroad quattro, podobnie jak nazwa modelu, wskazują, że mowa o samochodzie, któremu niestraszna żadna droga. Teraz możesz bez obaw zjechać z asfaltu i wybrać się w rejony, do których prowadzą niedostępne dla zwykłych samochodów szlaki. Zwiększony prześwit sprawdza się jednak nie tylko poza asfaltem, ale również np. w mieście, gdzie dzięki Audi A4 allroad quattro, krawężniki nie są powodem do strachu o uszkodzenie elementów nadwozia bądź podwozia.

Audi A4 allroad quattro wyróżnia się funkcjonalnością na wielu polach. Dzięki rozstawowi osi wynoszącemu 2818 mm i gabarytom: 4762 mm długości 1847 mm szerokości i 1493 mm wysokości, oferuje sporo przestrzeni w kabinie. Do tego możesz zabrać ze sobą bagaże wystarczające na naprawdę długie wypady, dzięki pojemności bagażnika wynoszącej aż 495 litrów.

Jeżeli szukasz tak wszechstronnego i świetnie prezentującego się samochodu jako auta do firmy, dodatkowym argumentem z jego wyborem są atrakcyjne możliwości finansowania. Leasing JAK ABONAMENT sprawia, że auto dostępne jest z niską miesięczną ratą i nawet bez wpłaty początkowej. W czasie trwania umowy spłacasz jedynie szacowaną utratę wartości auta i dopiero, kiedy leasing Twojego Audi A4 allroad quattro dobiega końca, podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić samochód na własność, czy zwrócić go do salonu, by wziąć nowe auto w nowym finansowaniu.

Wybierając nowy samochód, możesz zdecydować się ponownie na leasing lub na NAJEM, który również stanowi atrakcyjną propozycję dla osób, chcących regularnie zmieniać auto na nowe. NAJEM dostępny jest w ofercie zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Jeżeli zaś jako klient indywidualny szukasz finansowania z niską miesięczną ratą, koniecznie sprawdź kredyt JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.