bok Audi RS e-tron GT

Audi A1 Sportback w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A1 Sportback w leasingu?

Już za 967 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 90 163 zł netto.

Audi A1 Sportback
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi A1 Sportback to kompaktowy, zwinny samochód miejski o sportowej stylistyce i właściwościach jezdnych. Auto mierzy nieco ponad 4 metry długości (4029 mm), 1,74 m szerokości i 1,409 m wysokości. Rozstaw osi w tym modelu to 2563 mm. Bazowa pojemność bagażnika wynosi 335 litrów. Dzięki 5-drzwiowemu nadwoziu Audi A1 Sportback jest jeszcze praktyczniejsze, nie tracąc przy tym nic ze swojej dynamiki.

O tym, że auto zostało opracowane z myślą o osobach, które lubią czuć i doświadczać sportowego charakteru samochodu, świadczy m.in. wnętrze. Jest ono zorientowane na kierowcę i pełne ostrych krawędzi, sportowych akcentów, a w opcji także wyrazistych czerwonych przeszyć na dywanikach, fotelach przednich i środkowym podparciu. Dzięki temu w środku możesz poczuć się naprawdę wyjątkowo, a to wrażenie doskonale uzupełnia wrażenia z jazdy tym dynamicznym kompaktem.

Wybierając nowe Audi A1 Sportback, możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania. Leasing JAK ABONAMENT sprawia, że możesz wyjechać nowym samochodem z salonu nawet bez wnoszenia opłaty początkowej i z niską miesięczną ratą. Wszystko dlatego, że w czasie całego okresu finansowania nie musisz spłacać całkowitej wartości pojazdu a jedynie jego szacunkowy spadek wartości w trakcie umowy. Opłata wstępna w wysokości od 0 do 30% wartości pojazdu jest opcjonalna, w trakcie korzystania z pojazdu płacisz niskie miesięczne raty i dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić auto na własność, spłacając pozostałą część jego wartości lub czy wolisz zwrócić je do salonu i np. zdecydować się na nowy leasing i nowy egzemplarz samochodu.

Jeżeli szukasz Audi A1 Sportback w atrakcyjnym finansowaniu dla firm, to oprócz leasingu JAK ABONAMENT, możesz również sprawdzić warunki, jakie obowiązują na ofertę NAJEM, w ramach której w stałej miesięcznej opłacie masz uwzględnione również różnorodne koszty związane z użytkowaniem pojazdu, jak np. przeglądy techniczne, ubezpieczenie, serwisowanie, itp. Klienci indywidualni zainteresowani opcjami finansowania mogą zdecydować się na kredyt – także w formule JAK ABONAMENT, podobnej do oferty leasingu lub NAJEM dla klientów indywidualnych.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.