bok Audi RS e-tron GT

Audi A3 Sportback TFSI e w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A3 Sportback TFSI e w leasingu?

Już za 1 618 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 150 813 zł netto.

Audi A3 Sportback TFSI e
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi A3 Sportback TFSI e to samochód, który łączy w sobie zalety napędu elektrycznego i spalinowego. Dzięki możliwości ładowania auta z gniazdka i dużej pojemności baterii, na co dzień do jazdy po mieście możesz korzystać z niego niemal jak z auta w pełni elektrycznego. Jeśli jednak wyruszysz w długą trasę, nie musisz szczegółowo planować jej przebiegu, gdyż z pomocą przychodzi tradycyjny silnik spalinowy, co eliminuje konieczność zatrzymywania się na stacjach ładowania. Co istotne, oba rodzaje napędu mogą ze sobą współpracować, dzięki czemu Audi A3 Sportback TFSI e zawsze pracuje z optymalną wydajnością. Na jednym ładowaniu w trybie elektrycznym możesz pokonać nawet do 58-59 kilometrów, a moc systemowa wynosząca 245 koni mechanicznych sprawia, że auto cechuje się świetną dynamiką i potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w jedyne 6,8 sekundy. Jak na auto kompaktowe o przeważająco miejskim charakterze, osiągi są więcej niż wystarczające. Nowe Audi A3 Sportback TFSI e możesz mieć w wygodnym finansowaniu dla firm. Leasing JAK ABONAMENT pozwala wyjechać nowym autem z salonu bez konieczności angażowania dużych środków własnych. Oferta dostępna jest już z zerową opłatą wstępną, ale możesz zdecydować się na wniesienie wkładu nawet do 30% wartości auta, by jeszcze bardziej obniżyć miesięczne raty. Leasing w formule JAK ABONAMENT Audi A3 Sportback TFSI to także elastyczny sposób zakończenia umowy. Dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz zatrzymać auto i spłacić pozostałą wartość, wykupując je z leasingu, czy zwracasz do salonu, by np. wziąć nowy samochód w nowym finansowaniu. Oferta dla firm obejmuje nie tylko leasing, ale również NAJEM, w którym w ramach jednej miesięcznej opłaty masz uwzględnione m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, likwidację szkód, auto zastępcze, itp. NAJEM oraz kredyt w formule JAK ABONAMENT oraz KLASYCZNY dostępne są również jako finansowanie dla klientów indywidualnych. Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje VW FS i wybierz ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich oczekiwań. Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.