bok Audi RS e-tron GT

Audi RS e-tron GT w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi RS e-tron GT w leasingu?

Już za 4 622 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 514 390 zł netto.

Audi RS e-tron GT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Elektryzująco sportowe – Audi RS e-tron GT to szczególna wersja tego nowoczesnego, w 100% elektrycznego modelu, w której liczy się przede wszystkim bezkompromisowość. Kierowca może poczuć wyjątkowy dreszcz emocji już na samą myśl o niesamowitych osiągach, jakie generuje innowacyjny elektryczny napęd samochodu. Moc maksymalna wynosząca 440 kW (598 koni mechanicznych) i sprint o 0 do 100 km/h czynią ten model jednym z najszybszych cywilnych samochodów na rynku. To auto skierowane dla osób szukających niezapomnianych wrażeń za kierownicą.

Audi RS e-tron GT zostało zaprojektowane w taki sposób, by kierowca mógł czuć się w nim wyjątkowo nawet zanim wyruszy autem na drogę. Wygodne i pewnie trzymające fotele sportowe, minimalistyczna, zwrócona ku kierowcy deska rozdzielcza, sportowa kierownica wielofunkcyjna o ergonomicznym kształcie, czy czerwone przeszycia na desce rozdzielczej i fotelach, wskazują, że mamy do czynienia z naprawdę sportowym samochodem. A przy tym wszystkim autem, które potrafi zaskoczyć lekkością, komfortem i wyjątkową przyjemnością także podczas cywilnej jazdy, gdy liczą się technologie, wygoda i przestrzeń. Inżynierowie marki nie zapomnieli o osobach, które chcą korzystać z takiego auta na co dzień i wyposażyli je m.in. w wydajną baterię, pozwalającą osiągnąć zasięg nawet do 495 kilometrów na jednym ładowaniu, a przy zastosowaniu szybkiej ładowarki na uzupełnieniu energii od 0 do 80% w jedyne 22,5 minuty.

Oferta finansowania od VW FS na Audi RS e-tron GT obejmuje takie produkty, tak leasing, NAJEM czy kredyt. Firmy mogą zdecydować się na elastyczne finansowanie z niską miesięczną ratą, czyli leasing JAK ABONAMENT Audi RS e-tron GT, w którym w czasie trwania kontraktu spłacasz tylko prognozowaną utratę wartości samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część i wykupić auto, czy zwrócić je do salonu, by np. wziąć nowe w nowym finansowaniu. Oprócz leasingu, przedsiębiorcy mogą wybrać również NAJEM, zaś klienci indywidualni NAJEM lub kredyt. Poznaj wszystkie możliwości i dobierz finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.