bok Audi RS e-tron GT

Audi Q4 e-tron w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi Q4 e-tron w leasingu?

Już za 2 354 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 202 276 zł netto.

Audi Q4 e-tron
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi Q4 e-tron to świetny przykład samochodu, który oferuje wyjątkowe połączenie tradycyjnego stylu i funkcjonalności z nowoczesną technologią. Chociaż auto ma sylwetkę klasycznego SUV-a, mierzy 4588 mm długości, 1865 mm szerokości i 1632 mm wysokości, jego rozstaw osi wynosi 2764 mm i oferuje aż 520 litrów pojemności bagażnika, nie jest tylko zelektryfikowanym, funkcjonalnym SUV-em, ale samochodem potrafiącym w wyjątkowy sposób angażować kierowcę. Auto cechuje wyjątkowa dynamika – rozpędza się od 0 do 100 km/h w jedyne 5,4 sekundy – a także świetna trakcja. Szczególnie dobrze można to odczuć w wersji z opcjonalnym sportowym zawieszeniem, w której nadwozie jest obniżone o 15 mm dla bardziej dynamicznego i bezpośredniego prowadzenia.

Audi Q4 e-tron może również pochwalić się długą listą nowoczesnych rozwiązań. Świetny przykład stanowi innowacyjny wyświetlacz typu head-up, który pokazuje na szybie nie tylko prędkość, ale również inne najistotniejsze informacje i sygnały ostrzegawcze z systemów wspomagających i nawigacji. Dodatkowo już w standardzie masz wirtualny kokpit Audi czy kierownicę z wielofunkcyjną z dotykowymi panelami do obsługi wybranych funkcji systemu multimedialnego.

Oferta finansowania Audi Q4 e-tron obejmuje m.in. leasing JAK ABONAMENT, czyli leasing z niską miesięczną ratą. Jest to rozwiązanie, które oferuje nawet 0% opłaty początkowej, niższe niż w tradycyjnym finansowaniu raty miesięczne, możliwość dopasowania parametrów umowy do indywidualnych potrzeb, a także elastyczny sposób zakończenia finansowania. Leasing JAK ABONAMENT modelu Audi Q4 e-tron pozwala na koniec umowy w łatwy sposób zwrócić auto, dzięki czemu jest to świetne rozwiązanie dla firm poszukujących możliwości regularnej zamiany samochodu na nowy, np. nawet już co 2 lata w ramach kolejnego finansowania.

Obok leasingu JAK ABONAMENT Audi Q4 e-tron klienci firmowi mogą zdecydować się na NAJEM, w którym w ramach stałej miesięcznej opłaty zawarte są takie elementy, jak ubezpieczenie, serwisowanie, przeglądy techniczne, assistance i inne. Dla klientów indywidualnych z kolei VW FS przygotował m.in. NAJEM lub kredyt w formule JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.