bok Audi RS e-tron GT

Audi A8 w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A8 w leasingu?

Już za 4 128 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 384 715 zł netto.

Audi A8
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi A8 to samochód, który oferuje ponad 5 metrów bezkompromisowego komfortu. Ta elegancka, luksusowa limuzyna mierzy aż 5190 mm długości, 1945 mm szerokości i 1473 mm wysokości. Rozstaw osi to blisko 3 metry – dokładnie 2998 mm. Już same gabaryty sprawiają, że Audi A8 przyciąga na ulicy liczne spojrzenia.

Co więcej, samochód jest bardzo elegancki i wyróżnia się piękną linią, która dodatkowo podkreśla sportowy charakter modelu. Audi A8 może występować w wariantach mocy od 286 koni mechanicznych do 460 koni mechanicznych, co sprawia, że przyspieszenie od 0 do 100 km/h może zajmować od 5,9 do nawet 4,4 sekundy. A wszystko w potężnej, luksusowej limuzynie.

Tym, co jeszcze czyni każdą podróż Audi A8 wyjątkową jest także starannie zaprojektowane i przemyślane wnętrze, które może być wyposażone m.in. w opcjonalne ekrany z tyłu, pozwalające sterować funkcjami komfortu i rozrywki. Wygodne fotele wykonane z najlepszych materiałów – zarówno z przodu jak i z tyłu gwarantują najwyższy poziom komfortu podczas jazdy nawet w bardzo długich trasach.

Jeżeli szukasz eleganckiej i luksusowej limuzyny do swojej firmy, koniecznie sprawdź ofertę finansowania na Audi A8. Możesz zdecydować się na leasing JAK ABONAMENT, czyli elastyczne rozwiązanie, w którym wysokość raty wynika m.in. z czasu trwania umowy, wysokości opłaty początkowej czy też rocznego limitu kilometrów. Leasing JAK ABONAMENT oznacza również raty na znacznie niższym poziomie niż w tradycyjnym finansowaniu, ponieważ nie spłacasz całej wartości auta, a jedynie prognozowaną jej utratę w czasie trwania umowy. Dopiero pod jej koniec decydujesz, czy chcesz dalej jeździć tym autem, wykupując go, czy zamienić na kolejne w ramach nowej umowy.

W ofercie dla firm możesz również zdecydować się na NAJEM, gdzie docenisz kompleksowy charakter oferty. W jednej miesięcznej opłacie zawarte są m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, likwidacja szkód, itp. Klienci indywidualni również mogą skorzystać z atrakcyjnych opcji finansowania. W ofercie dla osób prywatnych dostępny jest np. NAJEM lub kredyt JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.