bok Audi RS e-tron GT

Audi A8 TFSI e w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A8 TFSI e w leasingu?

Już za 4 727 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 440 569 zł netto.

Audi A8 TFSI e
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Biznesowa limuzyna z nowoczesnym i wydajnym napędem. Audi A8 TFSI e to prawdziwy wzór w swojej klasie. Samochód łączy w sobie komfort użytkowania i podróżowania w długich trasach z silnikiem spalinowym z nowoczesnością i oszczędnością napędu elektrycznego. Hybryda plug-in sprawia, że auto może pokonać nawet do 54-60 kilometrów w trybie jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu, a jednocześnie dysponuje potężną mocą systemową wynoszącą 462 konie mechaniczne, co przekłada się na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie jedynie 4,9 sekundy. A mówimy przecież o mierzącej niema 5,2 metra długości i prawie 2 metry szerokości luksusowej limuzynie.

Tym, co czyni Audi A8 TFSI e ciekawą propozycją dla biznesu są również atrakcyjne możliwości finansowania. Oferta VW FS obejmuje m.in. leasing czy NAJEM. Leasing w formule JAK ABONAMENT pozwala jeździć nowym samochodem przy niskich miesięcznych ratach, a wyjazd z salonu jest możliwy nawet bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej, gdyż leasing JAK ABONAMENT możesz mieć już z zerową wpłatą. Jeśli jednak zdecydujesz się na wniesienie wkładu (maksymalnie do 30% wartości auta), możesz liczyć na raty leasingowe na jeszcze niższym poziomie. Co więcej, na koniec umowy to Ty podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu i wykupić go na własność, czy zwrócić do salonu by wymienić na nowe w ramach nowej umowy.

Łatwą zamianę samochodu na nowy zapewnia również NAJEM. Jest on dostępny zarówno w ofercie dla firm, jak i osób prywatnych. Ponadto klienci indywidualni mogą zdecydować się na kredyt JAK ABONAMENT bądź kredyt KLASYCZNY.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.