bok Audi RS e-tron GT

Audi Q7 w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi Q7 w leasingu?

Już za 3 418 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 279 675 zł netto.

Audi Q7
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Potężna sylwetka, imponujące proporcje i wyjątkowa przestrzeń, która może pomieścić nawet 7 osób – Audi Q7 to samochód ze wszech miar wyjątkowy. Auto budzi respekt na drodze za sprawą nadwozia o długości 5072 mm, szerokości 1970 mm i wysokości 1734 mm. Oprócz gabarytów mocy całej sylwetce nadają m.in. efektowna osłona chłodnicy Singleframe, wydatne wloty powietrza, przyciągający wzrok tylny dyfuzor z dwoma końcówkami wydechu czy przetłoczenia na bocznych częściach nadwozia, które nadają samochodowi dodatkowej muskularności.

Jak przystało na flagowy model marki, Audi Q7 oferuje również najwyższej jakości materiały wykończeniowe z różnymi możliwościami wyboru elementów dekoracyjnych. Ze względu na wyjątkową przestronność wnętrza, każdy może poczuć się w środku, jakby auto projektowano z myślą właśnie o kierowcy lub pasażerze siedzącym na konkretnym miejscu. Do tego auto jest wręcz naszpikowane technologiami, co widać np. po konstrukcji deski rozdzielczej z trzema ekranami, uławiającymi obsługę zaawansowanych funkcji samochodu.

Audi Q7 możesz mieć teraz w atrakcyjnej opcji finansowania. Leasing JAK ABONAMENT to elastyczne rozwiązanie, skierowane do firm, które cenią w sobie możliwość indywidualizacji oferty. To Ty decydujesz, czy na początku umowy wniesiesz opłatę w wysokości do 30% wartości pojazdu, na jaki okres zawrzesz umowę i jaki ustalisz roczny limit przebiegu. Każdy z tych parametrów wpływa na wysokość raty, a o tym, jak bardzo ją zmienia możesz przekonać się, korzystając z intuicyjnego kalkulatora. W każdej konfiguracji parametrów leasing JAK ABONAMENT Audi Q7 wyróżnia się ratą miesięczną na atrakcyjnym poziomie, gdyż w czasie okresu finansowania spłacasz jedynie szacunkową utratę wartości samochodu. Elastyczne jest również zakończenie kontraktu, pod koniec którego podejmujesz decyzję o ewentualnym wykupie samochodu lub zwrocie auta do salonu z możliwością wyboru nowego auta w atrakcyjnym finansowaniu.

W ofercie dla firm dostępny jest również NAJEM, czyli kompleksowa usługa, w której miesięczna rata zawiera najważniejsze opłaty związane z użytkowaniem pojazdu – może to obejmować nawet sezonową wymianę i przechowywanie opon. NAJEM, a także kredyt JAK ABONAMENT dostępne są również jako finansowanie dla klientów indywidualnych.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.