bok Audi RS e-tron GT

Audi Q3 Sportback w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi Q3 Sportback w leasingu?

Już za 1 410 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 131 382 zł netto.

Audi Q3 Sportback
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Szukasz samochodu o nietuzinkowym wyglądzie, atrakcyjnej stylistyce i doskonałej funkcjonalności? Audi Q3 Sportback to świetna propozycja. Audi Q3 Sportback to SUV w stylu coupe, który jest z jednej strony praktyczny i niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu, a z drugiej emanuje mocą i sportowym charakterem za sprawą ciekawego projektu nadwozia. Wzrok przyciągają m.in. opadająca linia dachu, przywodząca na myśl sportowe coupe, potężna osłona chłodnicy Singleframe czy muskularna sylwetka z zarysowanymi liniami bocznymi nadkoli.

Audi Q3 Sportback mierzy dokładnie 4,5 metra długości, 1843 mm szerokości i 1567 mm wysokości. Pojemność bagażnika wynosi od 530 litrów, dzięki czemu auto świetnie radzi sobie w roli samochodu rodzinnego. Jednocześnie oferuje lekkość prowadzenia i zwinność, dzięki którym doskonale sprawdza się także w mieście, gdzie liczy się zwrotność czy łatwość manewrowania. Fani motoryzacji mogą zdecydować się na opcjonalne zawieszenie sportowe, które potęguje wrażenia świetnej trakcji i precyzji prowadzenia.

Cały szereg walorów i atutów, jakie oferuje Audi Q3 Sportback, sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla różnych grup klientów. Świetna prezencja, nowoczesne technologie i komfort użytkowania sprawiają, że model ten chętnie wybierany jest przez firmy. Podjęcie decyzji o wyborze tego modelu ułatwiają również możliwości finansowania. Leasing JAK ABONAMENT Audi Q3 Sportback, czyli finansowanie z niską miesięczną ratą pozwala korzystać z samochodu na prostych zasadach. Wszystko dlatego, że w czasie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu a jedynie jego prognozowany spadek wartości w czasie trwania kontraktu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o tym, czy chcesz wykupić auto i spłacić pozostałą część wartości czy zwracasz auto, by np. wziąć nowe w nowej ofercie.

Leasing to tylko jedna z opcji dostępnych dla firm. Oprócz tego atrakcyjną propozycję stanowi kompleksowy NAJEM, który również umożliwia regularną zamianę auta na nowe nawet co roku w ramach nowej umowy. NAJEM dostępny jest także dla klientów indywidualnych. Osoby prywatne mogą również zdecydować się na kredyt JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.