bok Audi RS e-tron GT

Audi A3 Limousine w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A3 Limousine w leasingu?

Już za 1 097 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 102 195 zł netto.

Audi A3 Limousine
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeżeli szukasz eleganckiego kompaktowego samochodu o sportowej linii, Audi A3 Limousine to doskonały wybór. Auto prezentuje się lekko i nowocześnie, a dzięki przemyślanym proporcjom nadwozia stanowi świetną propozycję zarówno w przypadku użytku w warunkach miejskich jak i na trasach. Audi A3 Limousine mierzy 4506 mm długości, 1816 mm szerokości i 1417 mm wysokości. Rozstaw osi w modelu w nadwoziu sedan jest taki sam jak w bliźniaczym Audi A3 Sportback i wynosi 2635 mm. Z kolei bagażnik w tym modelu oferuje 425 litrów pojemności.

Wybierając Audi A3 Limousine, możesz liczyć na atrakcyjne i nowoczesne wyposażenie, obejmujące np. wirtualny kokpit o przekątnej 10,25 cala, ambientowe oświetlenie wnętrza czy długą listę technologii zwiększających bezpieczeństwo jazdy i wspomagających kierowcę, jak chociażby dostępne w standardzie system ostrzegający przed opuszczeniem pasa ruchu Emergency Assist, asystent omijania przeszkód i asystent skrętu czy system rozpoznawania znaków drogowych. Ponadto, na etapie konfiguracji, można zdecydować się na wiele rozwiązań dostępnych jako indywidualne elementy wyposażenia lub w pakietach.

Konfigurując swoje Audi A3 Limousine, możesz jednocześnie zadbać o to, by sfinansować je na atrakcyjnych warunkach. Szczególną propozycję stanowi oferta leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowanie z niską miesięczną ratą. Ponieważ w czasie trwania umowy spłacasz tylko szacowany spadek wartości pojazdu, Twoje raty będą znacznie niższe niż w tradycyjnej ofercie. Ponadto leasing JAK ABONAMENT pozwala na regularną zamianę samochodu na nowy, gdyż na koniec umowy możesz zwrócić auto i wybrać nowe w nowym finansowaniu. Alternatywnie możesz też zdecydować się na spłatę pozostałej części wartości auta i wykup go na własność.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z finansowania z niską miesięczną ratą opartego na podobnym mechanizmie, którym jest kredyt JAK ABONAMENT. Ponadto w ofercie VW FS znajdziesz również kompleksowy NAJEM, który także umożliwia łatwą i regularną zamianę samochodu na nowy.

NAJEM dostępny jest zarówno w ofercie dla firm jak i dla klientów indywidualnych.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.