bok Audi RS e-tron GT

Audi A6 Limousine TFSI e w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A6 Limousine TFSI e w leasingu?

Już za 2 523 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 235 122 zł netto.

Audi A6 Limousine TFSI e
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeżeli szukasz nowoczesnego, wydajnego i eleganckiego sedana do firmy, Audi A6 Limousine TFSI e to świetny wybór. Auto doskonale wygląda w każdych warunkach, zapewniając mocną prezencję i wyjątkowy styl. Do tego jest niezwykle przestronne, oferuje wysoki komfort podróżowania, a także liczne technologie zwiększające wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Projektanci zadbali o to, by zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz samochód prezentował się nowocześnie i łączył w sobie klasyczną elegancję ze sportowym charakterem. Unikalnym połączeniem w Audi A6 Limousine TFSI e jest również napęd elektryczny i spalinowy. To hybryda typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka sieciowego. Auto ma wydajny akumulator, co pozwala poruszać się przez znaczną część czasu w trybie wyłącznie elektrycznym. Zasięg w tym trybie sięgający nawet do 61-67 kilometrów sprawia, że w większości codziennych sytuacji podczas jazdy po mieście Audi A6 Limousine TFSI e nie musi nawet korzystać z silnika elektrycznego, co minimalizuje zużycie paliwa. Jednocześnie spalinowy silnik TFSI sprawia, że nie musisz rezygnować z zalet tego napędu np. w dłuższych podróżach, lub wtedy, kiedy chcesz skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez system generujący łącznie 367 koni mechanicznych. Wybór nowego Audi A6 Limousine TFSI e ułatwia atrakcyjne finansowanie od VW FS. Leasing JAK ABONAMENT pozwala jeździć tym autem z ratą znacznie niższą niż w tradycyjnym finansowaniu. Na początku umowy możesz wnieść opłatę do 30% wartości pojazdu, by jeszcze bardziej te raty obniżyć. Jednak oferta dostępna jest także z wkładem 0%. Wybierając leasing JAK ABONAMENT możesz także z łatwością zamienić auto na nowe, gdyż pod koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję, czy chcesz wykupić samochód, czy zwrócić go do salonu z możliwością wyboru kolejnego auta z nowym kontraktem. Regularną zamianę auta na nowe umożliwia również kompleksowy NAJEM czyli wynajem długoterminowy. NAJEM dostępny jest zarówno w ofercie dla firm jak i dla klientów indywidualnych. Ponadto klienci indywidualni mogą wybrać również kredyt JAK ABONAMENT i KLASYCZNEJ. Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.