bok Audi RS e-tron GT

Audi A7 Sportback TFSI e w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A7 Sportback TFSI e w leasingu?

Już za 2 722 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 253 659 zł netto.

Audi A7 Sportback TFSI e
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi A7 Sportback TFSI e to połączenie sportowej elegancji i hybrydowego napędu typu plug-in. To oznacza, że samochód możesz ładować z domowego gniazdka elektrycznego lub przy korzystaniu z dostępnych publicznie stacji ładowania, a dzięki pojemnym akumulatorom, możesz korzystać z samochodu na co dzień w zasadzie wyłącznie w trybie jazdy zeroemisyjnej. Zasięg WLTP dla jazdy elektrycznej w tym modelu wynosi nawet 61-67 kilometrów. Przy tym wszystkim auto zaskakuje dynamiką, mając moc systemową 367 koni mechanicznych, co przekłada się na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 sekundy.

Na co dzień Audi A7 Sportback TFSI e jest wzorem praktyczności w swojej klasie. Oferuje dużą przestronność wnętrza, fantastyczną jakość wykonania, najwyższej próby materiały wykończeniowe, a jak na hybrydę typu plug-in z tak dużym zasięgiem, ma również spory bagażnik o pojemności 380 litrów. Dostęp do wnętrza przestrzeni bagażowej ułatwia fakt, że auto jest liftbackiem, zatem podnosi się cała tylna klapa razem z szybą. Do tego piękna linia nadwozia sprawia, że jest to samochód, który docenią nie tylko fani funkcjonalności, ale także esteci.

Teraz możesz mieć nowe Audi A7 Sportback TFSI e w atrakcyjnym finansowaniu. Umożliwia to leasing JAK ABONAMENT, czyli oferta z niską miesięczną ratą, gdzie to Ty masz wpływ na jej wysokość. Możesz dopasować takie parametry, jak wysokość opłaty wstępnej, czas trwania umowy, roczny limit kilometrów, a nawet sposób zakończenia kontraktu do Twoich oczekiwań. Ponieważ leasing JAK ABONAMENT jest skonstruowany w taki sposób, że w czasie trwania umowy spłacasz tylko część wartości auta – jego prognozowany spadek wartości, stąd miesięczna rata leasingu jest atrakcyjna.

Jeśli chcesz mieć możliwość częstej zmiany samochodu na salonowy, może zainteresować Cię również NAJEM, w którym zamiana możliwa jest nawet co rok w ramach kolejnych kontraktów. NAJEM dostępny jest w ofercie zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych. Ci ostatni mogą również zdecydować się na kredyt z niską ratą w formule JAK ABONAMENT oraz KLASYCZNY.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.