bok Audi RS e-tron GT

Audi A7 Sportback w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A7 Sportback w leasingu?

Już za 2 459 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 229 187 zł netto.

Audi A7 Sportback
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Klasyczna limuzyna? Praktyczny liftback? A może sportowe coupe? Audi A7 Sportback to samochód o oryginalnej stylistyce, która w nieoczywisty sposób łączy elegancję z dynamiką. Nowa struktura osłony chłodnicy Singleframe, dynamiczne światła z unikalną sygnaturą i opadająca linia dachu sprawiają, że auto prezentuje swój sportowy charakter. A jednocześnie wciąż jest pełne estetyki i wysmakowanego stylu, charakterystycznego dla marki.

Audi A7 Sportback mierzy 4969 mm długości, 1908 mm szerokości i 1422 mm wysokości. Rozstaw osi w tym modelu to 2926 mm, a pojemność bagażnika to 535 litrów. W środku każdy może poczuć indywidualną przestrzeń, w której po prostu przyjemnie spędza się czas. To za sprawą doskonale dobranych, najwyższej jakości materiałów wykończeniowych i licznego wyposażenia, mającego sprawić, że każda podróż w Audi A7 Sportback będzie wyjątkowa.

Wszystkie luksusy i zalety Audi A7 Spotrback możesz teraz poczuć na własnej skórze dzięki atrakcyjnym możliwościom finansowania od Volkswagen Financial Services. Oferta leasing JAK ABONAMENT sprawia, że możesz jeździć tym autem, płacąc przy tym miesięczną ratę znacznie niższą niż w tradycyjnym finansowaniu. Wszystko dlatego, że wybierając leasing JAK ABONAMENT spłacasz w czasie trwania umowy jedynie prognozowaną utratę wartości pojazdu. Co więcej, masz możliwość wyboru wysokości ewentualnej wpłaty początkowej (od 0 do 30% wartości auta), czasu trwania umowy i sposobu jej zakończenia. Możesz bowiem na koniec kontraktu wykupić samochód, spłacając pozostałą część wartości lub zwrócić auto do salonu, wy wziąć nowe w nowym finansowaniu.

Inną możliwością użytkowania samochodu dla firm jest NAJEM, w którym od początku stawiasz po prostu na użytkowanie samochodu. NAJEM pozwala skupić się po prostu na korzystaniu z auta, gdyż nie musisz przejmować się ubezpieczeniem, pakietami serwisowymi czy nawet ewentualną likwidacją szkód i samochodem zastępczym – to wszystko wliczone jest w miesięczną opłatę. Z tej oferty mogą skorzystać nie tylko firmy, ale także klienci indywidualni. Alternatywną możliwość finansowania dla osób prywatnych stanowi kredyt JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.