bok Audi RS e-tron GT

Audi. A7 Sportback

Leasing JAK ABONAMENT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Piękne Audi A7 Sportback, funkcjonalne i wyposażone w inteligentne systemy wspomagania śmiało możesz teraz wpisać na firmową listę zakupów, nie martwiąc się o jego cenę w kontekście planowania budżetu. Decydując się na korzystne finansowanie VW FS, sprawisz, że swój budżet zaplanujesz jeszcze łatwiej.

Stoi za tym niska miesięczna rata – niezmienna przez cały czas trwania umowy leasingu, czyli w przypadku opcji KLASYCZNYCH nawet 60 miesięcy, a przy rozwiązaniach JAK ABONAMENT: maksymalnie 48 miesięcy. Zarówno Audi Perfect Lease, jak i Audi Classic Leasing gwarantują wzięcie ulubionego Audi A7 Sportback, bez konieczności angażowania pieniędzy. Wpłata własna wpłynie na wysokość raty i jest w stanie znacznie ją obniżyć, lecz nadal nie jest wymagana. Wszystko zależy od twojej decyzji.

Leasing JAK ABONAMENT to oferta, której rata jest bardzo atrakcyjna z uwagi na to, że spłacana jest różnica między początkową ceną samochodu a jej spadkiem – jak wiadomo, wartość auta obniża się z każdym dniem użytkowania. Klienci doceniają także elastyczne zakończenie, a także to, że nie muszą decydować podczas zakupu o tym, co stanie się z ich Audi A7 Sportback. Tuż przed końcem finansowania podejmą decyzję. Mogą zatrzymać samochód, wcześniej go wykupując, lub zdecydować o wymianie modelu na inny i podpisać nową umowę leasingu, a obecnie użytkowane auto zostawić dealerowi.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.