bok Audi RS e-tron GT

Audi A6 Avant TFSI e w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A6 Avant TFSI e w leasingu?

Już za 2 621 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 244 228 zł netto.

Audi A6 Avant TFSI e
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Praktyczne, funkcjonalne i oszczędne kombi o sportowym charakterze i eleganckiej sylwetce. Brzmi jak ideał? Takie właśnie jest Audi A6 Avant TFSI e. To samochód, który łączy w sobie wiele potencjalnie przeciwstawnych cech. Jest rodzinny, przestronny i pakowny, a jednocześnie zapewnia doskonałe wrażenia z jazdy i potrafi dać wręcz sportowe doznania za kierownicą. Ma wszystkie cechy pozwalające docenić wygodę i praktyczność silnika spalinowego, ale w codziennym użytkowaniu i jeździe po mieście możesz korzystać z niego jak typowego auta elektrycznego. Już na pierwszy rzut oka widać w nim klasyczne, dopracowane Audi, a jednocześnie samochód jest na wskroś nowoczesny. A wszystko to bez najmniejszych kompromisów. Audi A6 Avant TFSI e mierzy 4951 mm długości, 1886 mm szerokości, ma 1465 mm wysokości i może pochwalić się rozstawem osi na poziomie 2924 mm. Auto łączy w sobie napęd elektryczny z 2-litrowym silnikiem TFSI. Łączna moc systemowa tego układu to 367 koni mechanicznych, co przekłada się na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 5,7 sekundy. Samochód może pokonać w trybie jazdy elektrycznej nawet do 59-64 kilometrów, a ładować go możesz zarówno z domowego gniazdka, jak też np. w ponad 500 000 publicznych punktach ładowania w 27 krajach europejskich dzięki usłudze Audi charging. Liczne walory tego modelu sprawiają, że jest on świetnym wyborem dla firm. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z oferty leasing JAK ABONAMENT, która wyróżnia się elastycznością. Możesz dobrać wysokość opłaty wstępnej w przedziale od 0 do 30% wartości auta, zdecydować o czasie trwania umowy, ustalić roczny limit kilometrów, a także, kiedy leasing się kończy, zdecydować o dalszych losach samochodu. Masz wówczas 2 możliwości zakończenia kontraktu: wykup samochodu lub zwrot do salonu z możliwością wyboru kolejnego auta w ramach nowego finansowania. Oprócz oferty leasing JAK ABONAMENT, klienci firmowi mogą sfinansować nowe Audi A6 Avant TFSI e również poprzez NAJEM czy leasing KLASYCZNY. Dla klientów indywidualnych dostępne rozwiązania obejmują m.in. kredyt w formule JAK ABONAMENT, KLASYCZNY oraz NAJEM. Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.