elektryczny Volkswagen ID. Buzz

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Kombi w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Kombi w leasingu?

Już za 1 803 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 119 980 zł netto.

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Niska Rata
 • Przeglądy i naprawy serwisowe w racie
 • Wsparcie w zarządzaniu szkodami w racie
 • Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Kombi

Finansowanie - Niska Rata

Dzięki ofercie leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze płacisz jedynie za część samochodu, a nie za cały. Wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania oraz całkowitego przebiegu (km) zadeklarowanego przy zawieraniu umowy.

Nie musi Cię interesować całkowity koszt auta, a patrzysz tylko na to, czy niska rata mieści się w Twoim miesięcznym budżecie.

 • Wymiana auta co 2-4 lata, możliwość wliczenia rat w koszty firmy
 • Nowe auto bez konieczności wykupienia go na koniec umowy
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

Poznaj nową ofertę leasingu JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Przeglądy i naprawy serwisowe

Nie martw się kosztami związanymi z serwisowaniem swojego samochodu

 • Wszystkie przeglądy wymagane przez producenta pojazdu
 • Bezgotówkowe rozliczenie w serwisie

Zarządzanie szkodami

Po doliczeniu 10 zł do niskiej raty wraz z serwisowaniem otrzymujesz całodobową pomoc dedykowanego zespołu opiekunów klienta z Centrum Technicznego VW Financial Services.

Dedykowani opiekunowie pomogą Ci m.in. w czynnościach związanych z organizacją procesu likwidacji szkody oraz w rozliczeniu za naprawy z zakładem ubezpieczeń.

 • Całodobowe centrum techniczne
 • Kontrola jakości wykonywanych napraw oraz pełen nadzór przed przebiegiem likwidacji szkód

Promocyjny pakiet ubezpieczeń

Dzięki promocyjnemu pakietowi ubezpieczeń komunikacyjnych z pełną ochroną OC, AC, Assistance i NNW zyskujesz i.in.:

 • możliwość włączenia składki ubezpieczeniowej w raty leasingu,
 • bezpośrednią likwidację szkód (z pominięciem ubezpieczyciela sprawcy) u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych Volkswagen,
 • możliwość wykonania ewentualnych napraw wyłącznie z użyciem oryginalnych i nowych części zamiennych

Promocyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych dostępne na okres 1‑3 lat.

 • Bezpośrednia likwidacja szkód
 • Okres ubezpieczenia 1-3 lat
Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Volkswagen Caddy Kombi to auto, które na każdym polu i w każdych warunkach spisuje się doskonale. Samochód jest idealny do tego, by w ciągu dnia służyć w pracy, gdzie wyróżnia się m.in. przestrzenią bagażową, wytrzymałymi materiałami i przemyślanym projektem wnętrza, zaś popołudniami i wieczorami oraz w weekendy pełnić rolę auta rodzinnego, którym bez problemu spakujesz się w komplecie nawet na długie wycieczki. W zależności od potrzeb, auto może być wyposażone w drzwi skrzydłowe z oknem lub klapę bagażnika z opcją elektrycznego wspomagania domykania.

Pod względem codziennej praktyczności Volkswagen Caddy Kombi ma także do zaoferowania liczne systemy wspomagające kierowcę, w tym Travel Assist, łączący w sobie funkcje adaptacyjnego tempomatu ACC 2.0, asystenta pasa ruchu (Lane Assist) i asystenta pomocy w nagłych wypadkach (Emergency Assist). Volkswagen Caddy Kombi może również być wyposażony m.in. w nowoczesny system infotainment Innovision Cockpit, który pokazuje pełnię możliwości w zestawieniu z cyfrowym kokpitem (Digital Cockpit) i systemem nawigacji.

Volkswagen Caddy Kombi w finansowaniu leasing JAK ABONAMENT to recepta na to, by jeździć nowym, wszechstronnym autem, płacąc przy tym niską miesięczną ratę. Wszystko dlatego, że w czasie trwania umowy spłacasz jedynie szacowany spadek wartości samochodu, nie zaś całkowitą wartość jak w tradycyjnym finansowaniu. Leasing JAK ABONAMENT to także elastyczne zakończenie umowy, czyli możliwość wyboru pomiędzy zwrotem samochodu do salonu lub wykupieniem auta na własność.

Inne możliwości finansowania samochodu to NAJEM lub kredyt. NAJEM dostępny jest zarówno w opcji dla klientów indywidualnych jak i dla firm i wyróżnia się kompleksowością oferty, gdyż w ramach stałej miesięcznej opłaty finansowanie obejmuje m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, itp. Kredyt JAK ABONAMENT z kolei to propozycja dla klientów indywidualnych, którzy szukają możliwości finansowania samochodu z niską miesięczną ratą i opcją wykupu na własność na koniec okresu finansowania.

Nowy Multivan Caddy Osobowe Caddy Cargo Caddy California Caddy Kombi Transporter Furgon Transporter Skrzyniowy Transporter Kombi Caravelle Multivan California Grand California Crafter Furgon Crafter Skrzyniowy Crafter Podwozie Nowy Amarok ID. Buzz ID. Buzz Cargo

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.