biała Škoda Enyaq

Škoda Enyaq RS w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Enyaq RS w leasingu?

Już za 3 734 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 238 902 zł netto.

Škoda Enyaq RS
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Enyaq RS to najmocniejsza odmiana elektrycznego SUV-a marki. Auto jest pełne sportowych akcentów, które mają podkreślić jego dynamikę i wyjątkową prezencję. Już na pierwszy rzut oka można dostrzec chociażby podświetlany grill Crystal Face, sportowe 20-calowe obręcze ze stopów lekkich o wzorze Taurus czy czarne elementy stylistyczne, nadające sylwetce drapieżności. Nie inaczej jest we wnętrzu, gdzie znaleźć można m.in. sportową, ogrzewaną trójramienną kierownicę skórzaną z manetkami do zmiany poziomu rekuperacji i logo RS czy sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami. Charakteru w kabinie dodaje również oświetlenie ambientowe.

Škoda Enyaq RS to nie tylko dynamika i sportowe akcenty, ale również codzienna funkcjonalność. Auto posiada na wyposażeniu m.in. bezdotykowe otwieranie pokrywy bagażnika, indukcyjną ładowarkę na smartfona czy oświetlenie Full LED z reflektorami Martix. A jak wyglądają osiągi? Dostępne dla kierowcy 340 koni mechanicznych potrafi rozpędzić auto od 0 do 100 km/h w ok. 5,5 sekundy, a w razie potrzeby może zaoferować maksymalny zasięg nawet ponad 500 kilometrów. Oczywiście auto obsługuje również system szybkiego ładowania.

Wybierając Škodę Enyaq RS w ofercie dla firm, możesz zdecydować się m.in. na leasing JAK ABONAMENT lub NAJEM. Leasing JAK ABONAMENT pozwala na jazdę nowym samochodem przy niskim zaangażowaniu środków finansowych, gdyż przez cały okres umowy spłacasz tylko część wartości pojazdu – jego szacowaną utratę wartości. Dodatkowo wysokość miesięcznych rat możesz dopasować w zależności od wniesienia ewentualnej opłaty początkowej, czasu trwania umowy czy ustanowionego rocznego limitu kilometrów. Na koniec umowy albo wykupujesz auto, spłacając pozostałą część wartości albo zwracasz je do salonu i możesz wybierać kolejne w ramach nowego finansowania.

Finansowanie od Volkswagen Financial Services dostępne jest nie tylko dla firm. Klienci indywidualni mają do wyboru kredyt JAK ABONAMENT, a także NAJEM. Bez względu na to, czy szukasz auta dla siebie czy do firmy, poznaj wszystkie dostępne rozwiązania finansowe w ofercie VW FS, by wybrać to, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.