biała Škoda Enyaq

Škoda Nowa Fabia w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Nowa Fabia w leasingu?

Już za 738 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 58 415 zł netto.

Škoda Nowa Fabia
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Škoda Fabia to kompaktowy samochód miejski, który w swojej najnowszej odsłonie jest jeszcze bardziej praktyczny i przestronny. Projektanci marki dopracowali linię nadwozia do tego stopnia, że auto może pochwalić się jednym z najniższych w klasie współczynników oporu powietrza Cx, wynoszącym 0,28. Škoda Fabia mierzy teraz 4108 mm długości, 1780 mm szerokości, 1459 mm wysokości, a rozstaw osi wynosi 2564 mm. Przy tych gabarytach projektantom udało się wygospodarować nie tylko zaskakująco dużo przestrzeni w kabinie, ale także naprawdę solidnej pojemności bagażnik – katalogowo 380 litrów.

W bagażniku, ale także w kabinie znajdziemy szereg sprytnych rozwiązań dodatkowo ułatwiających organizację przestrzeni. Są to np. specjalne haki na torby, uchwyty cargo w bagażniku czy dodatkowa kieszeń na telefon w tylnej części oparć foteli, schowek na parasol w drzwiach czy schowek na kamizelkę.

Pod względem możliwości jezdnych, nowa Škoda Fabia wyróżnia się jeszcze lepszym prowadzeniem, m.in. dzięki zwiększonemu rozstawowi osi, ale również ciekawymi możliwościami wyboru jednostek silnikowych. Rozpiętość oferowanych mocy wynosi od 80 do 150 koni mechanicznych. Najmocniejszy wariant Fabii pozwala rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 8 sekund.

Decydują się na nową Škodę Fobię, możesz jednocześnie skorzystać z oferty finansowania VW FS, obejmującej leasing, kredyt czy NAJEM. Wśród dostępnych rozwiązań znajdziesz np. leasing JAK ABONAMENT, czyli finansowanie w ramach którego nie musisz spłacać całkowitej wartości pojazdu. W czasie trwania umowy pokrywasz jedynie prognozowaną utratę wartości, dzięki czemu cieszysz się jazdą, mając niskie miesięczne raty. Leasing JAK ABONAMENT dostępny jest w ofercie z zerową opłatą początkową, co sprawia, że możesz wyjechać nowym autem z salonu, nie angażując środków finansowych firmy, lub prywatnych, jeśli wybierasz finansowanie w formie kredyt JAK ABONAMENT dla klientów indywidualnych. Zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy mogą skorzystać też z opcji finansowania, jaką jest NAJEM, która również umożliwia jazdę nowym autem bez wnoszenia opłaty początkowej.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.