biała Škoda Enyaq

Škoda Nowy Superb Combi w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Nowy Superb Combi w leasingu?

Już za 1 612 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 127 561 zł netto.

Škoda Nowy Superb Combi
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowa Škoda Superb Combi 2024 to jeden z najpraktyczniejszych i najprzestronniejszych samochodów na rynku w swojej klasie. Auto oferuje potężny bagażnik o pojemności aż 690 litrów z możliwością powiększenia tej przestrzeni nawet do 1920 litrów. Nowe przestronne wnętrze jest doskonale zorganizowane, dzięki czemu każda podróż odbywa się w wyjątkowo komfortowych warunkach. Do tego projektanci nie zapomnieli o nowoczesnych rozwiązaniach. Wśród elementów bogatego wyposażenia znajdziesz m.in. takie opcje, jak reflektory TOP LED z Matrix Beam, systemy bezpieczeństwa, jak np. Front Assist z Collision Avoidance Assist, technologie ułatwiające jazdę i manewrowanie, jak np. Intelligent Park Assist czy praktyczne rozwiązania, jak specjalnie zaprojektowane zagłówki tylnych siedzeń, dzięki którym pasażerowie mogą uciąć sobie w trasie dłuższą drzemkę, trzymając głowę w wygodnej pozycji. Do tego masz możliwość wyboru spośród różnych wersji silnikowych, obejmujących zarówno konwencjonalne napędy benzynowy czy wysokoprężny, jak też wydajne i nowoczesne układy hybrydowe. Dzięki tym wszystkim udogodnieniom nowa Škoda Superb Combi stanowi kompletne auto zarówno na potrzeby firmy jak i rodzinne.

Decydując się na wybór nowej Škody Superb Combi, możesz sfinansować ją na dogodnych warunkach, wybierając leasing JAK ABONAMENT. W tej ofercie korzystasz przede wszystkim z niskich miesięcznych rat, gdyż w czasie okresu finansowania spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu. Co więcej, możesz wyjechać nowym autem z salonu nawet bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej. O tym, czy zechcesz spłacić pozostałą część wartości samochodu, by wykupić Škodę na własność decydujesz dopiero na koniec kontraktu. Możesz również zwrócić auto do salonu i zdecydować się na nowy egzemplarz z nową ofertą finansowania.

Dostępne produkty od VW FS w ofercie dla firm obejmują m.in. wspomniany leasing JAK ABONAMENT, leasing KLASYCZNY, a także wygodny NAJEM, w którym wszystkie opłaty związane z użytkowaniem samochodu masz już zawarte w stałej miesięcznej opłacie. NAJEM dostępny jest również w ofercie dla klientów indywidualnych, podobnie jak kredyt z niską ratą w formule JAK ABONAMENT czy kredyt KLASYCZNY.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.