biała Škoda Enyaq

Škoda Nowy Kodiaq w leasingu

Škoda Leasing Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie Škoda Nowy Kodiaq w leasingu?

Już za 1 797 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 142 154 zł netto.

Škoda Nowy Kodiaq
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmową Škodą i płacisz ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM. Nie spłacasz bowiem całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Dopiero pod koniec finansowania decydujesz, czy chcesz Škodę wykupić czy może wziąć kolejną w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

spłacana część Škody w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w tradycyjnym leasingu, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nowa Škoda Kodiaq 2024 to wszechstronny, nowoczesny i przestronny SUV, który może pomieścić nawet 7 osób. Auto przyciąga uwagę m.in. nowym wyglądem przedniego grilla, charakterystyczną sygnaturą świetlną czy ostrymi krawędziami na masce, wzdłuż progów i na pokrywie bagażnika, które dodają całej sylwetce wrażenia dynamiki. Nadwozie łączy w sobie nie tylko sport i elegancję, ale również funkcjonalność. Przemyślany design sprawia, że projektantom udało się wygospodarować aż 910 litrów pojemności bagażnika, a w środku kabiny każdy z pasażerów ma jeszcze więcej miejsca.

Wśród licznych zalet, nowa Škoda Kodiaq 2024 może pochwalić się m.in. bogatym wyposażeniem i dużą liczbą dostępnych innowacyjnych technologii, które mają za zadanie zwiększać komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Na liście dostępnych opcji znajdziemy m.in. tempomat Predictive Adaptive Cruise Control, asystenta pasa ruchu Adaptive Lane Assist czy system rozpoznawania i omijania przeszkód Front Assist z Avoidance Assist. Z kolei trzystrefowa klimatyzacja czy fotele z masażem pneumatycznym z certyfikatem AGR sprawią, że nawet długie podróże będą przyjemnością.

Nowa Škoda Kodiaq dostępna jest w finansowaniu leasing JAK ABONAMENT czyli leasingu z niską miesięczną ratą. W ramach tego rozwiązania nie spłacasz bowiem całkowitej wartości pojazdu, a jedynie jej prognozowany spadek w czasie kontraktu, co pozwala uzyskać niskie raty za jazdę nowym autem. Na dodatek możesz je jeszcze bardziej obniżyć, odpowiednio dobierając czas trwania umowy, roczny limit kilometrów, czy też decydując się na opcjonalną wpłatę początkową. Do tego masz elastyczne zakończenie umowy i możesz zdecydować pomiędzy spłatą pozostałej wartości samochodu i jego wykupem a zwrotem do salonu.

Leasing JAK ABONAMENT to jedno z kilku rozwiązań, jakie oferuje VW FS. Firmy mogą również zdecydować się np. na NAJEM, czyli wynajem długoterminowy, w którym w ramach jednej miesięcznej opłaty masz uwzględnione m.in. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, itp. Takie rozwiązanie dostępne jest również dla klientów indywidualnych jako NAJEM indywidualny. Osoby prywatne mogą ponadto zdecydować się na kredyt w formule JAK ABONAMENT oraz kredyt KLASYCZNY.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Kamiq Nowy Superb Superb Nowy Superb Combi Superb Combi Scala Karoq Nowy Kodiaq Kodiaq Octavia Octavia Combi Nowa Fabia Enyaq Enyaq RS Enyaq Sportline Enyaq Coupé Enyaq Coupé Sportline Enyaq Coupé RS

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.