bok Audi RS e-tron GT

Audi TT w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi TT w leasingu?

Już za 2 107 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 196 341 zł netto.

Audi TT
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Audi TT to samochód skierowany do indywidualistów, lubiących wyróżniać się z tłumu. To auto o sportowym charakterze i sylwetce coupe, które pozwala podróżować z wyjątkową klasą, ciesząc się niesamowitymi właściwościami jezdnymi modelu. Audi TT w najnowszej odsłonie mierzy 4191 mm długości, 1832 mm szerokości, 1353 wysokości i ma rozstaw osi wynoszący 2505 mm. Dzięki lekkiemu nadwoziu i zastosowaniu mocnego silnika, auto jest dynamiczne i potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w jedyne 5,2 sekundy. Chociaż mowa o modelu sportowym, zorientowanym na kierowcę i pasażera z przodu, w razie potrzeby w środku znajdziemy 4 miejsca siedzące, a do tego bagażnik o pojemności 245 litrów.

Audi TT oferuje również wiele nowoczesnych rozwiązań technicznych i systemów zwiększających bezpieczeństwo i wspomagających kierowcę, które pozwalają mu skupić się na czerpaniu przyjemności z jazdy. System rozpoznawania znaków drogowych, nowoczesne oświetlenie LED czy możliwość dopasowania ustawień samochodu do trybu jazdy to tylko kilka przykładów z długiej listy wyposażenia dostępnego w Audi TT.

Decydując się na finansowanie samochodu do firmy, możesz wybrać leasing JAK ABONAMENT, czyli ofertę z niską miesięczną ratą, w ramach której nie musisz angażować dużych środków finansowych, by móc jeździć nowym autem. Leasing JAK ABONAMENT Audi TT dostępny jest nawet z zerową opłatą początkową, a fakt, że nie spłacasz całkowitej wartości auta w czasie trwania umowy, a jedynie jej część, sprawiają, że raty za leasing Audi TT są na znacznie niższym poziomie niż w tradycyjnym finansowaniu. Ponadto na koniec umowy samodzielnie decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości i wykupić samochód, czy zwrócić go do salonu, by np. wziąć nowe auto w nowym finansowaniu.

Ciekawą propozycję dla firm stanowi również NAJEM, w którym w ramach miesięcznej opłaty zawarte są np. assistance, pakiet serwisowy, ubezpieczenie, ewentualna likwidacja szkód itp. NAJEM, a także kredyt JAK ABONAMENT dostępny jest także w ofercie dla klientów indywidualnych.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.