bok Audi RS e-tron GT

Audi A5 Coupé w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A5 Coupé w leasingu?

Już za 1 655 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 154 228 zł netto.

Audi A5 Coupé
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Sportowa elegancja – to najlepsze określenie na opisanie sylwetki nowego Audi A5 Coupe. To samochód, który łączy w sobie elegancję klasycznego sedana, sportową linię aut typu coupe oraz praktyczność liftbacka cechującą model Audi A5 Sportback. Dzięki temu Audi A5 Coupe jest naprawdę wyjątkowym i pozwalającym wyróżnić się z tłumu samochodem. Elementami przyciągającymi wzrok są m.in. szerokie wloty powietrza, charakterystyczna osłona chłodnicy Singleframe czy sportowo zaakcentowane końcówki układu wydechowego.

Aby podkreślić indywidualność modelu, decydując się na Audi A5 Coupe można skonfigurować różne rodzaje wykończenia wnętrza, wybrać różne wzory felg i oczywiście zdecydować się na różne opcje wyposażenia. A to jest wyjątkowo bogate, gdyż samochód może mieć np. dodatkową wnękę na telefon z funkcją ładowania indukcyjnego, nowoczesny system MMI Navigation Plus z prezentacją modeli miast i terenu w 3D, wyświetlacz typu head-up, liczne systemy bezpieczeństwa, jak np. Audi adaptive cruise control czy asystenta omijania przeszkód, a także system kamer obserwujących Top View i wiele innych funkcjonalności wpływających na bezpieczeństwo, komfort czy wrażenia z jazdy.

Jak przystało na auto o tak silnej i indywidualnej prezencji, samochód cechuje się również doskonałą dynamiką i zapewnia niezapomniane emocje za kierownicą. Jednostki napędowe o mocach od 150 do 265 koni mechanicznych zapewniają doskonałą dynamikę. W najmocniejszej odmianie sprint od 0 do 100 km/h zajmuje jedynie 5,5 s. Do tego kierowca może dobierać ustawienia systemów pojazdu poprzez wybór trybów jazdy.

W ofercie Volkswagen Financial Services Audi A5 Coupe dostępne jest w atrakcyjnych opcjach finansowania. Firmy mogą skorzystać z oferty z niską miesięczna ratą, którą jest leasing JAK ABONAMENT. Polega on na spłacie w czasie trwania umowy jedynie prognozowany spadek wartości samochodu, dzięki czemu raty są znacznie niższe niż w przypadku tradycyjnego finansowania. Co więcej, leasing JAK ABONAMENT dostępny jest w opcji już z zerową opłatą wstępną, dzięki czemu nie wymaga angażowania dużych środków na to, by móc korzystać z nowego eleganckiego samochodu firmowego. Ewentualne wniesienie wpłaty na początku (w wysokości do 30% wartości pojazdu) pozwala dodatkowo obniżyć wysokość miesięcznych rat leasingu.

Oferta JAK ABONAMENT wyróżnia się również elastycznością w odniesieniu do zakończenia umowy. Masz do wyboru opcję spłacenia pozostałej części wartości pojazdu i wykupienie go na własność lub zwrot auta. W przypadku skorzystania z tej drugiej opcji, możesz od razu zdecydować się na nowe finansowanie z nową umową, dzięki czemu cały czas możesz jeździć nowym autem w firmie, a przy tym korzystasz z niskich miesięcznych rat leasingowych.

Volkswagen Financial Services posiada w portfolio podobną ofertę skierowaną do klientów indywidualnych – jest to kredyt JAK ABONAMENT. Ponadto zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni mogą zdecydować się na kompleksowy NAJEM.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT TT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.