bok Audi RS e-tron GT

Audi A4 Limousine w leasingu

Leasing JAK ABONAMENT

Ile kosztuje miesięcznie Audi A4 Limousine w leasingu?

Już za 1 446 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 134 715 zł netto.

Audi A4 Limousine
Elastyczne rozwiązanie

To wzór elastyczności, bo masz wpływ na parametry swojej umowy. Wysokość raty wynika z wybranego modelu Audi, opłaty wstępnej, okresu finansowania i rocznego limitu kilometrów. Opłata wstępna nie jest obowiązkowa, jednak warto ją rozważyć, bo dzięki niej raty mogą być niższe. Zakończenie umowy jest kwestią otwartą – pod koniec finansowania decydujesz, czy wykupujesz auto czy zmieniasz je na nowe w ramach kolejnej umowy.

spłacana część auta w Audi Perfect Lease

Jak działa Audi Perfect Lease?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Połączenie sportowej dynamiki i biznesowej estetyki to wyróżniki modelu Audi A4 Limousine, który stanowi jeden z najbardziej pożądanych samochodów biznesowych w swojej klasie. Wydłużona maska, liczne ostre krawędzie i przetłoczenia oraz dobrze dopasowane proporcje nadwozia, sprawiają, że auto prezentuje się bardzo dynamicznie. Potwierdzają to zresztą dane techniczne: długość 4762 mm, szerokość 1847 mm i wysokość 1428 mm wskazują wyraźnie na to, że mamy do czynienia z limuzyną o sportowym charakterze.

Jednocześnie auto jest bardzo praktyczne, by nie tylko zachwycać dynamiką i oferować doskonałe wrażenia z jazdy, ale także świetnie sprawdzać się na co dzień. Przed oczami kierowcy potrzebne informacje są wyświetlane na dużych i czytelnych ekranach, ewentualne drobne przedmioty można schować w praktycznych schowkach, a fotele – zarówno w wersji sportowej, jak i „cywilnej” sprawiają, że nawet długie trasy nie stanowią dla kierowcy czy pasażerów wyzwania.

Aspektem, który zwiększa komfort podjęcia decyzji odnośnie wyboru Audi A4 Limousine są atrakcyjne możliwości finansowania. Auto dostępne jest w ofercie leasing JAK ABONAMENT, w ramach której można jeździć nowym samochodem bez konieczności wnoszenia opłaty początkowej oraz z niską miesięczną ratą. Leasing JAK ABONAMENT wyróżnia się bowiem tym, że w trakcie trwania umowy nie spłacasz całkowitej wartości pojazdu, a jedynie jej prognozowaną utratę. Dopiero na koniec umowy decydujesz o tym, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości, żeby wykupić samochód na własność, czy po prostu zwracasz auto, by móc wziąć nowe w ramach nowego kontaktu. Elastyczność oferty to jeden z wyróżników finansowania JAK ABONAMENT.

W portfolio produktów Volkswagen Financial Services dla klientów firmowych dostępny jest również NAJEM, który stanowi atrakcyjny wybór dla osób ceniących sobie czas i wygodę, bo w ramach jednej opłaty miesięcznej uwzględnione są np. ubezpieczenie, pakiet serwisowy, assistance, ewentualny samochód zastępczy, itp. Klienci indywidualni również mogą wybrać NAJEM, a jeżeli poszukują finansowania z niską miesięczną ratą, mogą zdecydować się na kredyt w formule JAK ABONAMENT.

Dane aktualne na dzień 6.5.2024r.

Q8 e-tron Q8 Sportback e-tron Q6 e-tron SQ6 e-tron Q4 e-tron Q4 Sportback e-tron A1 Sportback A3 Sportback A3 Limousine A4 Limousine A4 allroad quattro A5 Coupé A6 Limousine A6 allroad quattro A7 Sportback A8 Q2 Q3 Q3 Sportback Q5 Q5 Sportback Q7 Q8 e-tron GT quattro RS e-tron GT A3 Sportback TFSI e A6 Limousine TFSI e A6 Avant TFSI e A7 Sportback TFSI e A8 TFSI e A8 L TFSI e Q3 TFSI e Q3 Sportback TFSI e Q5 TFSI e Q5 Sportback TFSI e Q7 TFSI e Q8 TFSI e

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.