niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Tiguan Allspace w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Tiguan Allspace w leasingu?

Już za 1 539 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 134 463 zł netto.

Volkswagen Tiguan Allspace
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Atrakcyjny i przestronny w standardowym wydaniu Volkswagen Tiguan został powiększony o dodatkowe miejsca dla pasażerów oraz przestrzeń bagażową. Jak przystało na ulepszony, różniący się od bazowego model, otrzymał też swoją nazwę i tak oto figuruje w gamie SUV-ów niemieckiego giganta jako Volkswagen Tiguan Allspace.

Podróżować nim może nawet siedem osób, w związku z czym auto idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów służbowych i rodzinnych, zapewniając sprawne i wygodne dotarcie do celu. Volkswagen Tiguan Allspace prezentuje się elegancko. Podczas jazdy kierowca nie odnosi też wrażenia prowadzenia ciężkiej maszyny, pomimo faktu, że masa Tiguana Allspace wynosi blisko 2000 kg i jak przystało na „rasowego” SUV-a jest on w stanie pociągnąć 2,5 tonową przyczepę. Połączenie klasycznej linii nadwozia z nowoczesnym wyposażeniem wnętrza oraz licznymi walorami praktycznymi czyni go pojazdem wartym polecenia.

Zarówno przedsiębiorcy jak i indywidualni klienci mogą pozyskać nowego Volkswagena Tiguana Allspace w klasycznym finansowaniu lub opcji JAK ABONAMENT. Kredyt KLASYCZNY stanowi dobre rozwiązanie dla klientów prywatnych, którzy są zdecydowani na posiadanie auta na własność. NAJEM zaś spełni oczekiwania kierowców, których priorytet to kompleksowość i mobilność.

Potrzeby firm bywają jednak zamienne. Zarządzanie budżetem również stawia ograniczenia. Wychodząc naprzeciw tymże realiom został stworzony przyjazny produkt- leasing JAK ABONAMENT. Podobnie jak typowy leasing umożliwia on zakup samochodu ale nie stawia takiego wymogu. Jest dostępny na uproszczonych zasadach, w dodatku bez konieczności posiadania gotówki na opłatę wstępną. Co istotne i naprawdę korzystne, w ratach leasing JAK ABONAMENT spłaca się tylko utratę wartości pojazdu w trakcie finansowania a więc sporo oszczędza w skali każdego miesiąca w porównaniu do tradycyjnej jego formy.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.