niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. T-Roc

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Audi S6 Avant

Audi S6 i RS6 w leasingu od 2276 zł netto*

Poznaj Audi S6 i Audi RS6 oraz przekonaj się, jak atrakcyjny leasing na te modele przygotował Volkswagen Financial Services.

  • 2023-05-30
Audi RS7

Audi S7 i RS7 w leasingu

Audi znane jest z samochodów oferujących wyjątkowy luksus i wyznaczających standardy w segmencie Premium. Jednak domeną aut z Ingolstadt jest również sportowy charakter. Ten przejawia się zwłaszcza w specjalnych, usportowionych wersjach poszczególnych modeli. Doskonały przykład …

  • 2023-05-04
Audi S3

Audi S3 i RS3 w leasingu

Audi S3 i RS3 to dwa modele samochodów sportowych produkowanych na bazie Audi A3. Oba auta charakteryzują się mocnymi silnikami oraz sportowym wyglądem, co przyciąga uwagę miłośników dynamicznej jazdy. Jednak, mimo że Audi S3 i RS3 …

  • 2023-04-17
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Przekonuje do siebie. Od samego początku. Spośród wszystkich przymiotników opisujących Volkswagena T-Roc najlepiej pasuje do niego określenie „niestandardowy”. Wystarczy do niego wsiąść, by poczuć wsparcie technologii w mieście. Samochód może być opcjonalnie wyposażony w systemy asystujące kierowcę, m.in. Park Assist umożliwiający autonomiczne parkowanie czy aktywny tempomat ACC, który dopasowuje prędkość i odległość do pojazdu poprzedzającego. Blind Assist, Asystent Jazdy w Korkach oraz systemy monitorujące zmęczenie kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo i pomagają w sprawnym poruszaniu się po drogach.

Volkswagen T-Roc w wyjątkowym stylu. Wyróżnij się i dopasuj design samochodu, tak by oddawał Twoją osobowość. Wiele możliwości indywidualizacji samochodu zapewniają pakiety stylistyczne: T-Roc Advance, T-Roc Premium, R-Line Exterieur oraz Pakiet R-Line, który nie pozostawia żadnych wątpliwości co do charakteru T-Roca. Każdy z nich zawiera charakterystyczne elementy, m.in.: 17- calowe obręcze ze stopu metali lekkich Kulmbach, czarną podsufitkę, przyciemnione szyby boczne z tyłu i szybę tylną, oświetlenie Ambiente i wiele innych, które pozwalają na dopasowanie samochodu do Twoich oczekiwań.

Volkswagen T-Roc to samochód, który już za chwilę może stać się Twoim biznesowym pojazdem. Nawet jeśli nie planujesz angażować gotówki, ponieważ mamy inne sposoby sfinansowania Twojego auta. Jednym z nich jest leasing JAK ABONAMENT, który pozwala nawet bez wnoszenia opłaty wstępnej, korzystać z nowego samochodu we własnej firmie i płacić za to raz w miesiącu stałą ratę. Jakiej wysokości? Niższej niż przy rozwiązaniu KLASYCZNYM, w przypadku którego spłacasz pełną wartość samochodu. Jeśli zdecydujesz się na leasing JAK ABONAMENT, Twoja rata będzie bardzo atrakcyjna, a opłata wstępna może być zerowa. Dodatkowo co kilka lat możesz zmieniać samochód – jeździsz nowym autem z naszego salonu z niskimi ratami, bo nie spłacasz całej wartości Volkswagena T-Roca, a tylko część wynikającą z korzystania z auta w czasie trwania umowy. Koniec umowy oznacza elastyczne zakończenie finansowania, czyli zwrot pojazdu do dealera i wybór nowego modelu z nową umową leasingową na kilka lat. możesz także wykupić samochód, co jednak jest bardziej charakterystyczne dla leasingu KLASYCZNEGO.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Life ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.