niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Nowy Passat Variant w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy Passat Variant w leasingu?

Już za 1 520 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 132 837 zł netto.

Volkswagen Nowy Passat Variant
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zwracający uwagę umiejętnym połączeniem klasyki z nowoczesnym wyposażeniem i modernistycznymi elementami nadwozia Volkswagen Passat Variant uznawany jest za jeden z najciekawszych obecnie modeli aut typu kombi. Reprezentacyjny, nieco sportowy design oraz spore wnętrze z dostępnością do zaawansowanych technologii sprawiają, że niemal każdy kto choć raz miał okazję zasiąść za kierownicą VW Passata Variant błyskawicznie przekonuje się do tego samochodu.

Mobilność w idealnie wyważonym pomiędzy bezpretensjonalnością a awangardą wydaniu bez wątpienia pomaga w osiąganiu sukcesów zawodowych i sprawnym realizowaniu prywatnych celów. Zwłaszcza, że Volkswagen Passat Variant jest dość oszczędny. Nawet w warunkach miejskich, gdzie nie zakłóca również pracą silnika ciszy pożądanej tak przez mieszkańców jak i korporacje. Porządne zawieszenie gwarantuje także bardzo płynną jazdę, dlatego Passat Variant świetnie sprawdza się jako samochód rodzinny. Niemniej jednak, w przeciwieństwie do poprzednich generacji odbiega od standardów praktycznego aczkolwiek skromnego familijnego pojazdu. LED-owe reflektory, dynamiczny kształt zderzaka oraz szlachetnie wykonany i dopracowany funkcjonalnie kokpit z powodzeniem wpisują go w standardy aut klasy biznesowej.

Korzystne warunki finansowania sprawiają, że Volkswagen Passat Variant jest teraz w zasięgu reki. Zwłaszcza przyjazny dla budżetu i elastyczny leasing JAK ABONAMENT. Dla firm Z racji wygody w zarządzaniu flotą i kompleksowości, niektórzy klienci śmiało decydują się też na NAJEM długoterminowy.

Leasing JAK ABONAMENT ukierunkowany jest na elastyczne użytkowanie samochodu z brakiem konieczności jego wykupu ale także z możliwością bezproblemowego zwrotu auta i pozyskania nowego pojazdu po upływie 2-4 lat. Wyróżnia się też zaskakująco niskimi ratami, ponieważ każda z nich zawiera jedynie prognozowaną utratę wartości auta w trakcie finansowania.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.