niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen ID.5 Nowy Pro Performance w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.5 Nowy Pro Performance w leasingu?

Już za 2 492 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 192 024 zł netto.

Volkswagen ID.5 Nowy Pro Performance
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jeśli szukasz dynamicznego samochodu elektrycznego o opływowym kształcie, Volkswagen ID.5 Nowy Pro Performance może Cię zainteresować. To nowoczesny SUV, który został wyposażony w zaawansowane systemy ułatwiające codzienne użytkowanie zarówno w mieście, jak i na dłuższych odcinkach.

Inteligentny kokpit, duża zwrotność, przestronne wnętrze, które zapewniają komfort kierowcy i pasażerom, szybkie ładowanie – tak można w kilku słowach opisać model Volkswagen ID.5 Nowy Pro Performance. Z pewnością przypadnie on do gustu wielbicielom SUV-ów, którzy szukają wydajnego auta elektrycznego.

Kredyt samochodowy to niejedyne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, które są zainteresowane nabyciem nowego samochodu. Dużym zainteresowaniem cieszy się również NAJEM długoterminowy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz wziąć auta na firmę to korzystnym rozwiązaniem jest leasing JAK ABONAMENT.

W leasingu JAK ABONAMENT możesz spodziewać się niskiej raty miesięcznej. Leasingodawca oblicza ją na podstawie prognozowanej straty wartości auta, do której dojdzie w okresie trwania umowy.

Leasing JAK ABONAMENT to finansowanie, które może trwać w zależności od Twojego wyboru od 24 do 48 miesięcy. Co istotne, opłata wstępna wynosi 0-30% wartości samochodu. W praktyce oznacza to, że możesz z niej zrezygnować. Pamiętaj jednak, że im będzie wyższa, tym niższa jest miesięczna rata.

Pozyskanie Volkswagena ID.5 Pro Performance w leasingu JAK ABONAMENT to doskonały wybór, jeśli chcesz jeździć nowym samochodem. Na koniec umowy możesz wykupić auto lub zwrócić samochód do dealera i opcjonalnie wziąć nowy pojazd z kolejnym leasingiem.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.