niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION w leasingu?

Już za 2 431 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 187 309 zł netto.

Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Również osoby, które zainteresowane są nabyciem przestronnego samochodu elektrycznego o dużych zasięgach, mogą zdecydować się na jeden z modeli z oferty Volkswagena. Doskonałym przykładem samochodu, który odpowiada potrzebom nowoczesnych kierowców, jest Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION.

Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION – przestronne auto dla wymagających

Nowoczesne samochody elektryczne zaskakują swoim zasięgiem i gwarantują najwyższy komfort jazdy. Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION to doskonały wybór dla osób, które doceniają nowoczesne technologie, chcą sprawnie i wygodne przemieszczać się z punktu A do B i jednocześnie troszczą się o środowisko naturalne. Doskonale działający układ kierowniczy, znakomite tłumienie nierówności podczas jazdy, wysoka zwrotność – to kolejne argumenty przemawiające za modelem ID.4 Pro Performance 4MOTION.

Jeśli zainteresował Cię Volkswagen ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION, możesz zdecydować się na różne formy finansowania. W ofercie Volkswagen Finacial Services dla firm dostępny jest elastyczny leasing JAK ABONAMENT, leasing KLASYCZNY a także kompleksowa usługa NAJMU.

Decydując się na leasing JAK ABONAMENT, możesz zrezygnować z opłaty wstępnej, deklarując jej wysokość na poziomie 0% wartości samochodu, który jest przedmiotem umowy. Do istotnych zalet tej formy finansowania zaliczają się niskie raty miesięczne – są one naliczane w oparciu o szacowaną stratę wartości auta przez okres leasingu. Gdy ten dobiegnie końca możesz zarówno zwrócić pojazd do dealera, jak i wykupić go na własność. Decyzję podejmujesz pod koniec umowy.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.