niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen ID.3 Pro S w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen ID.3 Pro S w leasingu?

Już za 2 050 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 157 959 zł netto.

Volkswagen ID.3 Pro S
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Szukasz kompaktowego samochodu miejskiego z napędem elektrycznym? Zależy Ci na niezawodności i wygodzie w trakcie jazdy? Zastanów się nad wyborem modelu Volkswagen ID.3 Pro S! To samochód z dużym zasięgiem i przestronnym wnętrzem. Idealny wybór dla osób, które potrafią docenić zastosowanie nowoczesnych technologii w praktyce.

Warto podkreślić, że Volkswagen ID.3 Pro S wyposażony został w liczne funkcje, które pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo. Chodzi tutaj chociażby o adaptacyjny tempomat, asystent utrzymania pasa oraz automatyczne hamowanie awaryjne.

Firma Volkswagen Financial Services wychodzi naprzeciw osobom, które chciałaby nabyć nowego Volkswagena ID.3 Pro S w korzystnym finansowani. Klienci indywidualni mogą wybrać kredyt KLASYCZNY i JAK ABONAMENT oraz kompleksowy NAJEM auta. Klienci biznesowi także mają do wyboru finansowanie KLASYCZNE i JAK ABONAMENT w postaci leasingu oraz NAJEM. Leasing JAK ABONAMENT to atrakcyjna forma finansowania, z której można skorzystać nawet bez opłaty wstępnej, co więcej możliwe jest dopasowania warunków umowy do indywidualnych potrzeb firm.

Jeśli zdecydujesz się na Volkswagena ID.3 Pro S w LEASINGU JAK ABONAMENT, podpiszesz umowę na czas 24-48 miesięcy. Przez okres jej trwania regulujesz raty zawierające tylko przewidywaną utratę wartości pojazdu. Kiedy skończy się umowa, możesz dokonać wykupu samochodu albo zrezygnować z tego i po prostu zwrócić go do dealera. Co istotne, decyzję o wykupie lub zwrocie samochodu podejmujesz dopiero pod koniec umowy leasingowej. Leasing JAK ABONAMENT to też rozwiązanie nie wymagające zaplecza finansowego. Jako leasingobiorca możesz wybrać wysokość opłaty wstępnej, która zaczyna się już od 0% wartości pojazdu.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.