niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Arteon Shooting Brake

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Innowacyjne i reprezentatywne auto, takie jak Volkswagen Arteon Shooting Brake, możesz teraz użytkować, nie płacąc pełnej jego ceny. Wystarczy, że zdecydujesz się na opcję Leasingu EasyDrive JAK ABONAMENT z korzystną ratą oraz elastycznym zakończeniem.

1901 zł netto* miesięcznie – tyle wyniesie Twoja opłata, gdy w kalkulatorze leasingu zaznaczysz następujące parametry: 10% wkładu własnego, 3 lata finansowania oraz szacowany roczny przebieg Volkswagena Arteona Shooting Brake’a na poziomie 20 tys. Wszelkie zmiany będą wpływały na wysokość raty. I tak skrócenie umowy do 24 miesięcy podwyższy ją do 2049 zł netto, a wydłużenie do 48 – obniży ją do 1796 zł*. Gdy teraz zwiększysz limit kilometrów do 30 tys., bo wiesz, że auta firmowe tyle średnio pokonują rocznie, rata zwiększy się do 1864 zł netto*. Warto dobrze przemyśleć, co jest nam potrzebne, żeby uniknąć dopłat za dodatkowe kilometry pod koniec umowy.

W momencie zawierania finansowego kontraktu nie musisz wiedzieć, co później stanie się z Twoim autem. Tradycyjny leasing lub kredyt zakłada wykupienie go. Finansowanie JAK ABONAMENT to swobodny wybór w momencie zakończenia zobowiązania, który leży po Twojej stronie. Zatrzymujesz Volkswagena Arteona Shooting Brake’a w firmie lub zwracasz do salonu. W pierwszym przypadku spłacasz pozostałą wartość auta, w drugim kończysz zobowiązanie wobec banku. Możesz oczywiście zdecydować się ponownie na leasing lub kredyt (klienci prywatni) i nowszy model do użytkowania.

* Dane aktualne na dzień 8 czerwca 2022 r.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.