niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Arteon Shooting Brake w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Arteon Shooting Brake w leasingu?

Już za 1 653 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 158 854 zł netto.

Volkswagen Arteon Shooting Brake
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Jesteś zainteresowany nabyciem przestronnego, wygodnego samochodu, który łączy klasyczną elegancję limuzyny z praktycznym nadwoziem kombi? To możliwe! Możesz wybrać nowego Volkswagena Arteon Shooting Brake - to samochód, który pozytywnie Cię zaskoczy i zapewni Ci pełen komfort zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na dłuższych trasach.

Volkswagen Arteon Shooting Brake to model, który od razu zwraca uwagę swoim wyglądem. Warto jednak zaznaczyć, że niebanalny design to tylko jedna z licznych zalet tego auta. Volkswagen Arteon Shooting Brake jest największym modelem w stylu kombi w ofercie Volkswagena. Pojemny bagażnik, obszerne wnętrze, różne wersje silnika, przyjemna tapicerka – to kolejnie argumenty, które przemawiają za wyborem tego modelu. Jak sfinansować jego zakup? Tego dowiesz się poniżej!

W ofercie Volkswagen Financial Services dostępne są różne formy finansowania. Dla klientów indywidualnych dostępny jest kredyt w formule KLASYCZNEJ i JAK ABONAMENT oraz także kompleksowy NAJEM. Oprócz NAJMU klienci biznesowi mogą wybrać leasing w atrakcyjnej odsłonie JAK ABONAMENT lub KLASYCZNY.

Leasing JAK ABONAMENT na nowego Volkswagena Arteon Shooting Brake to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz zawsze jeździć nowym niezawodnym samochodem. Po maksymalnie 4 latach możesz po prostu wymienić auto na nowe w ramach kolejnego kontraktu. Oczywiście w grę wchodzi też wykupienie samochodu na własność bądź jego zwrot do dealera. W leasingu JAK ABONAMENT spłacasz tylko spadek wartości pojazdu w trakcie jego finansowania, dlatego miesięczna rata jest na niskim poziomie.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.