czarna CUPRA Ateca przód

CUPRA Formentor VZ5 w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie CUPRA Formentor VZ5 w leasingu?

Już za 3 299 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 279 268 zł netto.

CUPRA Formentor VZ5
Elastyczne rozwiązanie

Spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości auta, co oznacza, że masz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. To tak, jakbyś opłacał(a) miesięczny abonament za korzystanie z samochodu. Dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję, czy wymienić CUPRĘ na nową czy ją wykupić.

Leasing JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Regulujesz wysokość miesięcznej raty, ustalając okres spłaty, roczny limit kilometrów i opłatę wstępną – od 0 do 30%.
  • Spłacasz jedynie przewidywaną utratę jego wartości auta w trakcie umowy.
  • Możesz często wymieniać CUPRĘ na nową lub ją wykupić po cenie ustalonej podczas podpisywania umowy – tę decyzję podejmujesz dopiero na koniec finansowania.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

CUPRA Formentor VZ5 to wyjątkowa wersja samochodu, który szturmem zdobył serca tysięcy kierowców na całym świecie. Auto jest niezwykle drapieżne, wyjątkowo dynamiczne, na wskroś sportowe, a jednocześnie oferuje wiele zalet i możliwości, jak „cywilna” odmiana tego modelu. Za maksymalizację osiągów i wyjątkowe wrażenia z jazdy, jakie oferuje CUPRA Formentor VZ5 odpowiada m.in. niezwykle mocny 5-cylindrowy silnik benzynowy 2,5l TSI, który rozwija maksymalną moc 390 koni mechanicznych i generuje maksymalny moment obrotowy 480 Nm. Pozwala to rozpędzić auto od 0 do 100 km/h w jedyne 4,2 sekundy i osiągnąć prędkość maksymalną 250 km/h (ograniczoną elektronicznie). Dla zwiększenia przyczepności, zwłaszcza w zakrętach, auto ma obniżone o 10 mm zawieszenie względem innych wersji CUPRY Formentora i adaptacyjne zawieszenie (DCC).

Sportową duszę auta zdradza nie tylko napęd i fenomenalne osiągi, ale również szereg elementów stylistycznych, jak chociażby wygodne fotele kubełkowe, czarna deska rozdzielcza z miedzianymi przeszyciami. W poszczególnych częściach nadwozia odnajdziemy z kolei różnorodne elementy wykonane z karbonu – np. w okolicach przedniego splittera czy tylnego dyfuzora. Oczywiście, jak przystało na CUPRĘ nie mogło zabraknąć detali w kolorze miedzi – tak charakterystycznych dla marki.

Ten sportowy SUV jest teraz dostępny w atrakcyjnych opcjach finansowania dla firm i dla klientów indywidualnych. Zakres możliwości obejmuje leasing, NAJEM oraz kredyt. Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z finansowania leasing JAK ABONAMENT, czyli oferty z niską miesięczną ratą, w ramach której spłacasz jedynie przewidywaną utratę wartości samochodu. Jak działa to rozwiązanie? Na początku umowy określasz wysokość ewentualnej wpłaty początkowej w przedziale od 0 do 30% wartości pojazdu, wybierasz okres finansowania i cieszysz się jazdą nowym samochodem z niską miesięczną ratą. Na koniec umowy możesz wykupić samochód lub zwrócić go do salonu.

Łatwy zwrot, a tym samym możliwa zamiana auta na nowe z kolejnym finansowaniem, są możliwe również w ofercie kredyt JAK ABONAMENT dla klientów indywidualnych oraz NAJEM dla firm lub osób prywatnych. Poznaj różnorodne możliwości finansowania i wybierz tę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

CUPRA Leon CUPRA Leon Sportstourer CUPRA Formentor CUPRA Formentor VZ5 CUPRA Ateca CUPRA Born

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.