tył zielonego SEAT-a Ateci

SEAT Tarraco w leasingu

Leasing Moc Niskich Rat

Ile kosztuje miesięcznie SEAT Tarraco w leasingu?

Już za 1 677 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 124 878 zł netto.

SEAT Tarraco
Elastyczne rozwiązanie

Lubisz wygodne i elastyczne rozwiązania finansowe. Jeździsz więc nowym firmowym SEAT-em, płacąc ratę niższą niż w leasingu KLASYCZNYM, a dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy go wykupić czy wybrać kolejne auto w ramach nowej umowy. Zachowujesz więc pełną swobodę decyzji.

spłacana część SEAT-a w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

2 opcje na koniec umowy: wykupienie lub wybór nowego auta

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

SEAT Tarraco – największy SUV w gamie marki SEAT to samochód dojrzały, nowoczesny i oferujący wysoki poziom komfortu oraz bogactwo możliwości. Auto może sprostać niestandardowym wymaganiom i potrzebom, dzięki posiadaniu aż 7 miejsc na pokładzie. Dzięki temu stanowi dobry wybór dla dużych rodzin czy firm, które okresowo potrzebują mieć możliwość zabrania autem więcej niż standardowe 5 osób.

Pod względem designu, SEAT Tarraco może pochwalić się m.in. innowacyjnymi zintegrowanymi tylnymi światłami LED z dynamicznymi kierunkowskazami, opcjonalnymi 20-calowymi obręczami SUPREME Machined w kolorze Nuclear Grey, czy dynamiczną, a jednocześnie pełną elegancji sylwetką nadwozia. W kabinie możemy znaleźć np. nowoczesne oświetlenie ambientowe, czytelny 9,2-calowy ekran Navi System+ czy funkcjonalny 10,25-calowy ekran TFT wirtualnego kokpitu, na którym możemy wyświetlać nawet 3 funkcje jednocześnie.

Jako samochód oferujący ogromne możliwości – m.in. dzięki swoim gabarytom, czyli długości wynoszącej 4735 mm, szerokości 1839 mm, pojemności bagażnika, w zależności od konfiguracji foteli wynoszącej nawet do 760, a po złożeniu oparć foteli w drugim rzędzie 1655 litrów – SEAT Tarraco stanowi ciekawą propozycję zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych poszukujących nowego samochodu. Zwłaszcza, że auto można mieć już w niskiej miesięcznej racie w ofercie leasingu JAK ABONAMENT dla firm lub kredytu JAK ABONAMENT dla klientów indywidualnych.

Finansowanie JAK ABONAMENT polega na tym, że w ramach umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu, a dopiero na koniec umowy podejmujesz decyzję o ewentualnej spłacie pozostałej wartości auta lub zwrocie go do salonu. Raty są w tym przypadku wyraźnie niższe niż w tradycyjnym finansowaniu, a z salonu możesz wyjechać nowym autem nawet z zerową opłatą wstępną. Wybierając leasing JAK ABONAMENT możesz korzystać z udogodnień podatkowych.

Inne możliwości finansowania nowego SEAT-a Tarraco obejmują np. NAJEM. Jest to rozwiązanie kierowane do osób, którym nie zależy na posiadaniu auta, a po prostu korzystaniu z niego wraz z kompleksowym usługami wliczonymi w miesięczną opłatę. NAJEM dostępny jest zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych.

Leon Leon Sportstourer Arona Ibiza Ateca Tarraco

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.