niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen. Touareg

Leasing EasyDrive
niebieski Volkswagen Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Dowiedz się więcej

Przeczytaj artykuły na temat naszej oferty finansowej, a jeśli interesują Cię odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, sprawdź FAQ.

Audi S6 Avant

Audi S6 i RS6 w leasingu od 2276 zł netto*

Poznaj Audi S6 i Audi RS6 oraz przekonaj się, jak atrakcyjny leasing na te modele przygotował Volkswagen Financial Services.

  • 2023-05-30
Audi RS7

Audi S7 i RS7 w leasingu

Audi znane jest z samochodów oferujących wyjątkowy luksus i wyznaczających standardy w segmencie Premium. Jednak domeną aut z Ingolstadt jest również sportowy charakter. Ten przejawia się zwłaszcza w specjalnych, usportowionych wersjach poszczególnych modeli. Doskonały przykład …

  • 2023-05-04
Audi S3

Audi S3 i RS3 w leasingu

Audi S3 i RS3 to dwa modele samochodów sportowych produkowanych na bazie Audi A3. Oba auta charakteryzują się mocnymi silnikami oraz sportowym wyglądem, co przyciąga uwagę miłośników dynamicznej jazdy. Jednak, mimo że Audi S3 i RS3 …

  • 2023-04-17
Warto wiedzieć

Skontaktuj się z Doradcą!

Poniżej podaj swoje dane do kontaktu z naszym Doradcą

Zgody opcjonalne (dobrowolne)
Chcę otrzymać od VGP w/w informacje handlowe i marketingowe poprzez:

Zobacz więcej

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

Podąża własnymi drogami, a kokpit wyznacza kierunek. Nowy Volkswagen Touareg wyposażony w szereg innowacji, takich jak: elektromechaniczna stabilizacja przechyłów bocznych, reflektory LED Matrix, a także Innovision Cockpit, sprawia, że każdy kilometr drogi staje się niezapomnianym przeżyciem. Centrala sterownicza bez żadnych przycisków umożliwia sterowanie za pomocą dotyku i głosu, dodatkowo tworząc z systemem Infotainment jedną zaokrągloną płaszczyznę. Nowy Touareg oferuje również opcjonalny pakiet Offroad pozwalający w pełni cieszyć się terenowymi właściwościami auta. W jego skład wchodzą: pneumatyczne zawieszenie, wzmocnione elementy podwozia oraz seryjny napęd 4Motion umożliwiający niezależne napędzanie każdego z kół. Volkswagen Touareg wyposażony jest także w opcjonalny system czterech kół skrętnych. Volkswagen Touareg może być Twój w finansowaniu Volskwagen Leasing JAK ABONAMENT i KLASYCZNY. Skorzystaj z kalkulatora leasingu, by poznać wysokość Twojej raty za Volkswagena Touarega.

Możesz pozyskać model Volkswagen Touareg z salonu do firmy, nie angażując środków. Wystarczy, że weźmiesz leasing JAK ABONAMENT z niskimi ratami i elastycznym zakończeniem umowy. Co ważne: nie musisz wnosić nawet opłaty wstępnej. Zaczyna się ona od 0% wartości auta – ale każda, nawet najmniejsza wpłata obniża jeszcze bardziej Twoje atrakcyjne miesięczne raty. Wszystko możesz łatwo sprawdzić i porównać w kalkulatorze finansowania. To proste i intuicyjne narzędzie, które pozwala obliczyć ratę bez odwiedzania salonu. Oczywiście w razie pytań, które mogłyby się czasem pojawić, służymy pomocą – wystarczy zamówić kontakt do naszego doradcy. Leasing JAK ABONAMENT to korzystanie z samochodu bez obaw o to, co stanie się na koniec umowy. Wówczas w zależności od potrzeb firmy, zwracasz Volkswagena Tourega do dealera, podpisujesz nową umowę i przesiadasz się do nowszego modelu lub wykupić na stałe. Niskie raty finansowania JAK ABONAMENT wynikają z tego, że spłacasz jedynie część wartości samochodu - prognozowany spadek wartości pojazdu w trakcie umowy.

T-Cross T-Roc up! Polo Golf Golf Variant Touran Tiguan Tiguan Allspace Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Touareg Taigo ID.3 Life ID.4 Pro ID.4 Life Pro ID.4 Pro Performance ID.4 Life Pro Performance ID.4 GTX ID.5 Pro ID.5 Pro Performance ID.5 GTX

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.