niebieski Volkswagen Arteon Shooting Brake

Volkswagen Nowy Touareg w leasingu

Ile kosztuje miesięcznie Volkswagen Nowy Touareg w leasingu?

Już za 2 944 zł*

* Twoja miesięczna rata w leasingu Jak ABONAMENT (netto) dla: 10% wpłaty własnej, 36 miesięcznego okresu finansowania, 20 tyś rocznego limitu kilometrów i wartości auta 257 228 zł netto.

Volkswagen Nowy Touareg
Elastyczne rozwiązanie

Jeździsz firmowym Volkswagenem i płacisz raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM. Masz ten komfort, że dopiero pod koniec umowy możesz zdecydować, czy chcesz spłacić pozostałą wartość auta czy może wziąć kolejne w ramach nowej umowy. Wtedy wybierasz najkorzystniejszą dla siebie opcję. Elastycznie.

spłacana część Volkswagena w leasingu JAK ABONAMENT

Jak działa leasing JAK ABONAMENT?

  • Jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie.
  • Nie spłacasz całej wartości auta, a tylko przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy.
  • Mając raty niższe niż w leasingu KLASYCZNYM, możesz wybrać auto wyższej klasy lub lepiej wyposażone.
  • Dopiero pod koniec umowy decydujesz, czy wykupić auto i jeździć nim dalej czy wziąć kolejne w ramach nowej umowy.
POBIERZ PEŁEN OPIS PRODUKTU (PDF)

ZALETY LEASINGU JAK ABONAMENT

Sprawdź najważniejsze informacje o produktach

Zobacz najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dowiedz się więcej o finansowaniu samochodów z Grupy Volkswagen!

Nasz konsultant skontaktuje Cię z dealerem, który odpowie na Twoje pytania

Zobacz więcej

* pole wymagane

Posiadamy certyfikat SSL gwarantujący zachowanie poufności w przesyłaniu danych

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dynamiczny silnik, pojemne wnętrze, elegancka linia nadwodzia – to tylko nieliczne zalety, jakie posiada nowy Volkswagen Touareg. To SUV klasy premium, który idealnie nadaje się do poruszania zarówno na większe odległości, jak i warunkach miejskich. Ze względu na swoje gabaryty Volkswagen Touareg sprawdzi się jako auto rodzinne i zapewni pełen komfort również podczas wyjazdów poza miasto. Klimatyzowane fotele z masażem, duże ekrany kokpitu, różne rodzaje tapicerek, możliwość elektrycznego ustawienia fotela – to wszystko przekłada się na niesamowitą wygodę podczas jazdy.

Zakup nowego Touarega można sfinansować na różne sposoby. Standardem dla klientów indywidualnych jest kredyt samochodowy. Do popularnych form finansowania zalicza się także NAJEM długoterminowy – dostępny zarówno dla przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych. Jeśli jednak zależy Ci na elastycznym podejściu i naprawdę niskiej racie miesięcznej dla Twojej firmy, dobrym wyborem może okazać się leasing JAK ABONAMENT.

Zacznijmy od wyjaśnienia, dlaczego rata leasingu JAK ABONAMENT jest znacznie niższa niż w przypadku leasingu KLASYCZNEGO? Ten fakt akurat łatwo da się wytłumaczyć. Klient spłaca jedynie prognozowaną utratę wartości pojazdu w trakcie jego finansowania, a nie całą wartość samochodu jak w finansowaniu KLASYCZNYM. Co istotne, leasing JAK ABONAMENT nie wymaga od Ciebie żadnej opłaty wstępnej – podpisując umowę, możesz zadeklarować wkład w wysokości 0% wartości samochodu.

Na koniec umowy leasingowej możesz oczywiście wykupić swojego Touarega, jednak nie jesteś do tego zobowiązany. Możesz go po prostu zwrócić – dzięki temu nie musisz szukać na niego ewentualnego kupca na rynku wtórnym. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawrzeć kolejną umowę na leasingu JAK ABONAMENT na ten sam lub innym model i od razu cieszyć się komfortem jazdy nowym autem.

Nowy T-Cross T-Cross T-Roc Polo Golf Golf Variant Touran Nowy Tiguan Tiguan Tiguan Allspace Nowy Passat Variant Passat Variant Arteon Arteon Shooting Brake Nowy Touareg Taigo ID.3 Pro Performance ID.3 Pro S ID.4 Nowy Pro Performance ID.4 Nowy Pro Performance 4MOTION ID.4 Special Edition ID.4 Special Edition 4MOTION ID.4 Nowy GTX 4MOTION ID.5 Nowy Pro Performance ID.5 Special Edition ID.5 Nowy GTX 4MOTION ID.7 Pro

Produkt Volkswagen Bank GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2022 i 2023 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.